حسینی: همه در گلی که دریافت کردیم، مقصریم

admin 1394-07-22 ۰
حسینی: همه در گلی که دریافت کردیم، مقصریم

دالکی خبر : سید جلال حسینی با دفاع ازعملکرد علیرضا حقیقی درخصوص گلی که دروازه بان تیم ملی به اشتباه دریافت کرد،افزود: ما یک تیم هستیم و درهمه چیز با یکدیگر سهیم هستیم.
وی افزود: تیم ایران ابتدا گل زد و در ادامه همین تیم گل خورد و نباید تمامی تقصیرات را بر گردن حقیقی انداخت.
مدافع میانی و کاپیتان تیم ملی درباره درگیری های بازیکنان دراین دیدار تصریح کرد: فوتبال بازی می کنیم و در فوتبال درگیری زیاد است و به دیدار دوستانه و رسمی ارتباطی ندارد، البته اگر بازی رسمی بود شاید محکم تر روبه روی حریف قرار می گرفتیم.
حسینی درباره عملکرد بازیکنان تیم ملی اظهار داشت: فاصله تمرینات زیاد است و ما هنوز به هماهنگی های لازم نرسیده ایم.
وی درباره درگیری سردار آزمون با مدافع تیم ملی ژاپن نیز تصریح کرد: فشار روی بازیکنان زیاد است و دریک بازی سنگین بعضی اوقات بازیکنان تمرکز خود را از دست می دهند و این دلیل اصلی درگیری میان آنان است.
مدافع اسبق تیم فوتبال پرسپولیس درباره هادی نوروزی کاپیتان فقید این تیم گفت: فوتبال ایران بازیکن شایسته ای را از دست داد او سال ها در پرسپولیس بازی کرد و می توانست همانند برخی از بازیکنان پرسپولیس و استقلال معروف تر ازاین شود، اما هیچ گاه اینگونه رفتار نکرد.
حسینی ادامه داد: او متاسفانه مورد بی مهری قرار گرفت. هادی چند سال کاپیتان بود، می توانست معروف تر از این شود، اما مردم هنگام برگزاری مراسم او حقش را به نحو مطلوب ادا کردند.
وی درباره انتخابش به عنوان یکی از برترین مدافعان تیم ملی عنوان کرد:: نمی دانم کارشناسان برنامه نود انتخاب هایشان بر چه اساسی است، مردم مرا سال ها به عنوان برترین مدافع انتخاب کرده و از این انتخاب رضایت کامل دارم.
تیم ملی فوتبال ایران عصر امروز (سه شنبه) در یک دیدار تدارکاتی برابر تیم ملی ژاپن قرار گرفت و برای ششمین بار مقابل این تیم با کسب نتیجه تساوی یک بر یک متوقف شد.

یک دیدگاه