سرگیجه در باشگاه ایرانجوان بوشهر!

admin 1396-03-17 ۰
سرگیجه در باشگاه ایرانجوان بوشهر!

دالکی خبر: ایرانجوان بوشهر امسال هم در هفته پایانی لیگ آزادگان، بقا در این مسابقات را قطعی کرد تا بدعت چندسال اخیر تکرار شود.

به گزارش «دالکی خبر»؛ اما همانطور که پیش بینی می شد، در پایان لیگ، بار دیگر اختلافات مسئولان باشگاه ایرانجوان هم سر باز کرد و اینبار خیلی زودتر اعضای هیات موسس، مدیرعامل و هواداران رو در روی هم قرار گرفتند، موضوعی که به عقیده دوستداران این باشگاه ناشی از زنگ خطری است که درباره آینده این باشگاه شنیده می شود.

در این بین، پورکبگانی مدیرعامل چندساله باشگاه یکی از پیشنهاداتش را فروش امتیاز لیگ آزادگانی ایرانجوان که در زمان حضور وی خریداری شد و جایگزینی آن با لیگ دو اعلام کرد تا با پرداخت بدهی ها، باشگاه را به فرد دیگری بسپارد.

اما بسیاری از هواداران این باشگاه معتقدند: زمانی که پورکبگانی کلید این باشگاه را از پیشکسوتان گرفت، نه ایرانجوان بدهی چند میلیاردی داشت، نه بخشی از زمین های در اختیار آن از دست رفته بود و نه اکنون زمین فعلی در مزایده برای پرداخت به طلبکاران بود؛ از این رو تا زمانی که وضعیت همه بدهی های باشگاه مشخص نشود، پیشنهاد آقای مدیرعامل جدی گرفته نمی شود.

ضمن اینکه سقوط از دسته یک برای هواداران این باشگاه خوشایند نیست و بازگشت به عقب محسوب می شود.

از طرفی هواداران از این موضوع گلایه مند هستند که در فصل گذشته، مدیرعامل باشگاه کمتر در تمرینات آفتابی می شد و بخش عمده رفع و رجوع مشکلات تیم برعهده برخی از هواداران و همت آنها برای رایزنی با مسئولان برای جذب کمک های دولتی بود، با این حال پورکبگانی طی مصاحبه ای کمک های صورت گرفته را هم سیاسی ارزیابی کرده است، اما پاسخ نداده چرا وی در این فصل کمتر سراغ تیم را می گرفت؟

در تازه ترین اتفاق، روابط عمومی این باشگاه طی اطلاعیه ای از واگذاری مدیریت ایرانجوان به اشخاص دیگر بصورت امانت خبر داده تا به گفته آنها، زمینه برای آمادگی تیم پیش از آغاز لیگ آزادگان سریع تر دنبال شود.

براساس این گزارش، مدیرعامل باشگاه در نشست با برخی اعضای هیات موسس و هواداران درباره وضعیت بدهی های این تیم هم اظهار داشت: بدهی سالهای گذشته باشگاه خیلی زیاد نیست و به راحتی قابل پرداخت خواهدبود.

البته همانطور که پیش بینی می شود، مشخص نبودن وضعیت بدهی های چند میلیاردی باشگاه و نقش هیات موسس در تصمیم گیری های ایرانجوان، مانع بزرگی برای ورود جدی افراد علاقه مند و توانمند به عرصه مدیریت نماینده استان در لیگ آزادگان است، همان موانعی که در سال های اخیر هم منجر به ابقای پورکبگانی در این سمت شده است.

اما هواداران این تیم به خوبی می دانند اگر وضعیت مدیریت این باشگاه به همین سبک و سیاق فعلی ادامه یابد، در لیگ آینده وضعیت به مراتب دشوارتری در انتظارشان است و پس از چندین سال تجربه ماندن در مسابقات طی هفته های پایانی، بیم روزهای تلخ تری برای این باشگاه قدیمی می رود.

شاید در سرگیجه ای که باشگاه ایرانجوان گرفتار شده، یکی از پیشنهاد این است که اگر قرار به بازگشت به لیگ دو می باشد، مدیران چند ساله آن درباره پرداخت بدهی های میلیاردی نیز خود را متعهد بدانند تا این مشکل، دست و پای ایرانجوان را برای فعالیت نبسته و سرنوشت شاهین به عنوان دیگر تیم قدیمی استان برای آن تکرار نشود.

یک دیدگاه