شروط ۷گانه پورکبگانی برای انتقال مدیریت ایرانجوان بوشهر+ موافقت هواداران

admin 1396-03-21 ۰
شروط ۷گانه پورکبگانی برای انتقال مدیریت ایرانجوان بوشهر+ موافقت هواداران

دالکی خبر: این روزها باشگاه قدیمی ایرانجوان بوشهر در کشمکش نقل و انتقال مدیریت به سر می برد، ماجرایی که معمولا داستان هرساله این باشگاه طی چند فصل اخیر است، ولی آبی از آن برای تیم گرم نمی شود.

به گزارش «دالکی خبر»؛ در حاشیه مذاکرات انتقال مهدی قائدی به تیم استقلال دومین جلسه انتقال سهام باشگاه ایران جوان با حضور مدیرعامل باشگاه پورکبگانی و دوتن از سهامداران (رجبی و نظرزاده) و نماینده‌های هواداران (عطا وزیری‌، محمد ایروانچی، وحید اردلان و عباس حاجی زاده) برگزار شد و طرفین در رابطه با شرایط انتقال سهام به گفت‌وگو پرداختند.

جلسه‌ای که در آن شروطی برای تحویل باشگاه به گروه جدید مطرح شد و مقرر گشت نمایندگان هواداران پس از بررسی آنها طی پنج روز پاسخ نهایی را اعلام کردند.

در واقع با توجه به زمان کم باقیمانده تا شروع مسابقات لیگ دسته اول‌، به نمایندگان هواداران تا روز سه‌شنبه ۲۳ خردادماه مهلت داده شد تا نظر نهایی خود را در رابطه با شروط تحویل باشگاه اعلام کرده و در غیر اینصورت مدیرعامل باشگاه ایرانجوان مختار خواهد بود تا نسبت به اداره تیم در فصل آتی لیگ دسته اول راسا تصمیم‌گیری کند.

اما شروط واگذاری و انتقال سهام چه بود؟

۱- مقرر شد که طرف تحویل گیرنده باشگاه بدهی مربوط به پورکبگانی را نقدا و در زمان نقل وا تنقال پرداخت کند.
۲- بدهی مربوط به بانک پرداخت و یا مشکل آن رفع شود تا دیگر دینی بر گردن سهامداران که نزد بانک ضمانت کرده‌اند نباشد.
۳- بدهی مربوط به امتیاز باشگاه طی یک فقره چک با فاصله زمانی معین به آقای پورکبگانی تحویل داده شود.
۴- مقرر شد تحویل گیرندگان باشگاه راسا نسبت به پرداخت بدهی بازیکنان و کادر فنی و مدیریتی اقدام کنند.
۵- گروه جدید می‌بایست یک فقره چک به ازای جمع مبلغ بدهی‌های دارای چک باشگاه به آقای پورکبگانی تسلیم کند.
۶- تحویل گیرندگان باشگاه می‌بایست یک فقره چک نیز بابت بدهی‌های بدون چک به آقای پورکبگانی تحویل دهند .
۷- ضمنا مقرر شده در جلسه روز دوشنبه هر دو گروه تحویل گیرنده و تحویل دهنده سهام جهت ادامه روند انتقال چک تضمین تهیه کرده تا در صورت کوتاهی هر کدام از طرفین نسبت به پرداخت خسارت اقدام شود.

باید منتظر ماند و دید آیا پس از قریب ۸ سال مدیریت باشگاه ایرانجوان تغییر می کند و در صورت این اتفاق، مدیریت جدید چه برنامه ای برای خروج تیم از سطح کنونی یعنی بقای پردردسر در لیگ آزادگان دارد؟

جوابیه نماینده هواداران ایرانجوان برای تحویل باشگاه

در همین خصوص روز گذشته نامه ای از سوی نماینده هواداران باشگاه در راستای موافقت با شروط پورکبگانی منتشر شد که تصویری از آن را در ادامه می بینید:
۸۵۷۱۸photo_2017_06_11_09_29_52

یک دیدگاه