خبرهای انتظامی؛ تکذیب حمله ترویستی در دشتستان/ دستگیری دزدان مسلح دریایی در کنگان

admin 1396-03-24 ۰
خبرهای انتظامی؛ تکذیب حمله ترویستی در دشتستان/ دستگیری دزدان مسلح دریایی در کنگان

دالکی خبر: فرمانده انتظامی شهرستان کنگان گفت: ۵ سارق که به صورت مسلحانه در دریا اقدام به سرقت از شناورها می کردند شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «دالکی خبر»؛ سرهنگ دوم رهام رضایی افزود: در پی وقوع چند فقره سرقت مسلحانه از لنج های تجاری و صفاری در آبهای جزیره کیش پس از مدتها اقدام پلیسی و اطلاعاتی محل سکونت تعدادی از این سارقین در شهرستان کنگان شناسایی شد.

وی اضافه کرد: یگانهای مختلف عملیاتی پلیس این شهرستان طی ۴۸ ساعت عملیات منسجم و هماهنگ تعداد ۵ نفر از سر شاخه های اصلی سارقین را در سطح شهرستان شناسایی و دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی شهرستان کنگان تصریح کرد: در ادامه این عملیات ۵ نفر از همدستان و مالخران مرتبط با این سارقین نیز دستگیر شدند.

وی بیان کرد: از این افراد مقادیر زیادی اموال مسروقه، یک قبضه اسلحه کلاش با ۲۰ تیر جنگی کشف شده است.

سرهنگ رضایی با بیان اینکه در این عملیات، پلیس گاهی جزیره کیش و دریابانی کنگان نیز مشارکت و همکاری داشتند خاطرنشان کرد: متهمان جهت تحقیقات تکمیلی هم اکنون در اختیار پلیس آگاهی کنگان می باشند.

تکذیب شایعه حادثه تروریستی در یکی از شهرستان های استان

همچنین معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی بوشهر شایعه وقوع حادثه تروریستی در اطراف روستای گلدشت شهرستان دشتستان را ‌که در فضای مجازی منتشر شده تکذیب کرد.

سرهنگ موسوی از همه استانی ها درخواست کرد هرگونه اخبار را از طریق مجاری رسمی اطلاع رسانی پیگیری نمایند و از دامن زدن به شایعات پیرامون مسائل امنیتی جدا خودداری نمایند.

یک دیدگاه