حسین نامور خبر داد: اشتغال ٣٠٠ نفر در منطقه ویژه بوشهر تا پایان سالجاری

admin 1396-03-29 ۰
حسین نامور خبر داد: اشتغال ٣٠٠ نفر در منطقه ویژه بوشهر تا پایان سالجاری

دالکی خبر: کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان با محوریت بررسی مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی مستقر در منطقه ویژه اقتصادی بوشهر خصوصا مشکلات گمرکی برگزار شد.

به گزارش دالکی خبر به نقل از «خلیج فارس» به نقل از روابط عمومی منطقه ویژه اقتصادی بوشهر؛ حسین نامور در جلسه کارگروه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان، گفت: در ماه گذشته جلسه ای را تحت عنوان هم اندیشی با سرمایه گذاران مستقر در منطقه ویژه برگزار کردیم و مشکلات آنان را شنیده ایم و برخی از مسایلی که در حیطه کاری منطقه ویژه بود را با جدیت پیگیری کردیم و هم اکنون نیز در حال پیگیری هستیم.

مدیرعامل این منطقه ویژه بوشهر با اشاره به اینکه مهمترین سنگر در حال حاضر سنگر تولید است، اظهار داشت: اقدامات صورت گرفته در منطقه ویژه از ابتدا تاکنون قابل تقدیر است، گرچه کمبودهایی وجود دارد اما امیدواریم با همکاری و تعامل کلیه دستگاههای ذیربط این مهم به شکل مطلوبی رقم بخورد تا این مجموعه بتواند بیش از پیش به روند توسعه زیرساختهایش ادامه دهد.

وی با اشاره به حذف معافیت ۲۰ درصد سود بازرگانی از مزایای منطقه ویژه اقتصادی بوشهر طی دو سال گذشته، یادآور شد: با حضور سرپرست ستاد نظارت گمرکات استان، شاهد از سرگیری دوباره این مهم در منطقه ویژه خواهیم بود که امیدوارم روند از این به بعد بهتر گردد و عنقریب رونق به منطقه باز خواهد گشت که یقیناً تولید و اشتغال را توسعه می بخشد.

به گفته نامور ، با رفع موانع پیش روی منطقه ویژه بوشهر از جمله گمرک، فراهم شدن زمینه ایجاد ۳۰۰ شغل جدید از راهبردهای منطقه ویژه اقتصادی بوشهر در سالجاری می باشد.

در این جلسه مدیران عامل و نمایندگان شرکت های مستقر در منطقه ویژه مسائل و مشکلات خود را مطرح نمودند که در پایان برای تسهیل امور تصمیماتی اخذ گردید.

یک دیدگاه