تهدیدی که وارد فاز اجرا شد ///فروش امتیاز ایرانجوان بوشهر استارت خورد!

admin 1396-03-29 ۰
تهدیدی که وارد فاز اجرا شد ///فروش امتیاز ایرانجوان بوشهر استارت خورد!

دالکی خبر: تهدیدات چند وقت اخیر مدیرعامل باشگاه ایرانجوان بوشهر درباره فروش امتیاز لیگ آزادگانی این تیم وارد فاز اجرایی شد تا نگرانی هواداران این باشگاه قدیمی بیشتر شود.

به گزارش دالکی خبر به نقل از «خلیج فارس»؛ روز یکشنبه اطلاعیه ای با امضای جعفر پورکبگانی مدیرعامل باشگاه ایرانجوان منتشر شد که رسما از فروش امتیاز تنها نماینده استان در لیگ آزادگان خبر داده شده و دلیل آن هم عدم حمایت مالی از این تیم عنوان گردیده است.

در این اطلاعیه گفته شده: «افرادحقیقی که قصدخریداری پروانه فوتبال دسته اول کشور دارند طی مدت پنج روز از تاریخ نشر آگهی (۹۶/۳/۲۸) به موسسه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر مراجعه و اقدامات لازم مبذول فرمایند.»

بعد از پایان لیگ آزادگان که ایرانجوان در هفته نهایی توانست امتیازش را حفظ کند، اختلافات میان کادر مدیریتی و سهامداران باشگاه جدی تر شد.

در این بین، وقتی برخی هواداران متقاضی در اختیار گرفتن باشگاه با برخی شروط پورکبگانی موافقت نکردند (نظیر دادن چک شخصی به وی در ازای مطالبات، علیرغم قول خریداران جهت تعهد محضری برای تسویه آن) پورکبگانی نیز گفت: «امتیاز لیگ یک که در سال ۸۸ برای ایرانجوان خریداری کردم فروخته و ضمن پرداخت بدهی ها و گرفتن امتیازی در لیگ دو کشور، از ایرانجوان خواهد رفت.»

موضوعی که به مذاق هواداران این باشگاه قدیمی خوش نیامده و برخی از آنها این پرسش را مطرح می کنند که طبق اساسنامه ایرانجوان بوشهر، این باشگاه به صورت امانت به پورکبگانی سپرده شد، اما طی این مدت جهشی در امتیاز تیم رخ نداد و در عوض بدهی میلیاردی، از دست دادن بخشی از زمین باشگاه و به مزایده رفتن زمین ایرانجوان، رهاورد این دوره مدیریتی بود.

حالا باید منتظر ماند و دید خریداری برای امتیاز لیگ یکی ایرانجوان در مهلت تعیین شده پیدا می شود و واکنش سهامداران، هواداران باشگاه و مسئولان به این اقدام چه خواهد بود؟

متن اطلاعیه مدیرعامل ایرانجوان بوشهر به این شرح است:

به اطلاع هواداران وعلاقمندان باشگاه فرهنگی وورزشی ایرانجوان بوشهر می‌رساند باعنایت به برگزاری چندین جلسه باتعدادی از نمایندگان هواداران این باشگاه وبررسی مشکلات سالهای گذشته و ناملایمات و نامهربانی‌ها و عدم حمایت مالی کافی و تنها ماندن درفصل بازی‌ها که نه تنها مشکلات مرتفع نخواهد شد بلکه بصورت مضاعف نیز ،تنگناها ومشکلات اقتصادی وعدم حمایت لازم مسئولان نیز ادامه خواهد یافت ،لذاباعنایت به روند فعلی وتجارب ادوار گذشته، ورود به فصل آینده لیگ آزادگان باچنین شرایطی غیرممکن می‌باشد.

همچنین باتوجه به شرایط واگذاری اعلام شده و عدم حضور مدعوین درجلسه مقرره، افرادحقیقی که قصدخریداری پروانه فوتبال دسته اول کشور دارند طی مدت پنج روز ازتاریخ نشر آگهی (۹۶/۳/۲۸) به موسسه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر مراجعه واقدامات لازم مبذول فرمایند.

پورکبگانی- مدیرعامل موسسه فرهنگی ورزشی ایرانجوان بوشهر

یک دیدگاه