از سوی سازمان لیگ؛ ورزشگاه جم برای میزبانی لیگ برتر تایید شد

admin 1396-05-11 ۰
از سوی سازمان لیگ؛ ورزشگاه جم برای میزبانی لیگ برتر تایید شد

دالکی خبر: جمی ها از این هفته اولین میزبانی لیگ برتر را تجربه خواهند کرد و برهمین اساس جمعه میزبان پیکان تهران هستند.

به گزارش دالکی خبر به نقل از «خلیج فارس»؛ امروز هم رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران از ورزشگاه تختی جم بازدید کرد تا مجوز نهایی برای برگزاری مسابقات صادر شود.

سعید فتاحی در حاشیه این بازدید اظهار داشت: تیم فوتبال پارس جنوبی جم امسال برای نخستین بار در لیگ برتر فوتبال کشور حضور یافته است و این هفته در خانه اولین میزبانی خود را تجربه می‌کند.
۸۵۵۴۵۹۲۵۳۰۰۰۴
وی اضافه کرد: یکی از مشکلات پیش روی این تیم، مشکلات موجود در ورزشگاه شهر جم بود که پس از بررسی وضعیت ورزشگاه تلاش‌های بسیار زیادی برای رفع مشکلات این ورزشگاه صورت گرفته است و اقدامات بهسازی ورزشگاه همچنان ادامه دارد.

رئیس کمیته مسابقات لیگ برتر فوتبال ایران بیان داشت: بیشتر نواقصات ورزشگاه تختی جم رفع شده و موضوع نور ورزشگاه نیز تا جمعه برطرف می‌شود.

فتاحی خاطرنشان کرد: انشاءالله جم میزبان مسابقات فوتبال پارس جنوبی جم خواهد بود.

وی تصریح کرد: باید از مسئولان ‏شهرستان جم و باشگاه پارس جنوبی تشکر ویژه‌ای داشته باشم که برای رفع ‏نواقص اصلی این ورزشگاه ۱۲ هزار نفری تلاش کردند. ‏

فتاحی اظهار داشت: چمن ‏ورزشگاه کیفیت مناسبی پیدا کرده و جایگاه‌های ویژه و خبرنگاران آن هم ‏بازسازی و تجهیز و نور ورزشگاه هم اصلاح شده است.

وی تصریح کرد: این ورزشگاه ایراد‌های جزیی دارد که مسئولان باشگاه پارس ‏جنوبی و شهر جم قول داده‌اند که آنها را برطرف کنند. مثلاً صندلی‌گذاری ‏سکو‌های ورزشگاه‌ها قرار است در آینده‌ای نزدیک انجام شود. مشکل اسکان ‏تیم‌های لیگ برتری هم در شهرستان جم حل شده است. ‏

یک دیدگاه