معاون شیلات استان بوشهر: ۱۳۰۷ تن میگو در آب‌های استان بوشهر صید شد‌

admin 1396-05-29 ۰
معاون شیلات استان بوشهر: ۱۳۰۷ تن میگو در آب‌های استان بوشهر صید شد‌

دالکی خبر: معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات ‌بوشهر گفت: صیادان استان ‌در ۲۳ روز گذشته افزون بر یک‌هزار و ۳۰۷ تن میگو صید کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۲ درصد افزایش دارد. به گزارش اتحادخبر، عباس آهنگرمقدم بعدازظهر شنبه در نشست بررسی روند صید میگو در آب‌های خلیج فارس استان بوشهر، با بیان اینکه صید میگو در آبهای استان بوشهر از ۵ مرداد…

به گزارش تسنیم، عباس آهنگر مقدم بعد از ظهر شنبه در نشست بررسی روند صید میگو در آب‌های خلیج فارس استان بوشهر، با بیان اینکه صید میگو در آبهای استان بوشهر از ۵ مرداد ماه آغاز شده اظهار داشت: فصل صید میگو به طور معمول یک ماه تا ۴۵ روز است و برای بررسی زمان پایان صید میگو کمیته مدیریت صید به زودی تشکیل می‌شود.

وی از افزایش ۶۲ درصدی صید میگو در آب‌های استان بوشهر خبر داد و خاطر نشان کرد: صیادان استان بوشهر در ۲۳ روز گذشته افزون بر یک‌هزار و ۳۰۷ تن میگو صید کرده‌اند که نسبت به مدت مشابه سال قبل ۶۲ درصد افزایش دارد.

معاون شیلات استان بوشهر از مشارکت ۸ هزار صیاد در صید میگو خبر داد و خاطر نشان کرد: صیادان با استفاده از ۴۸۰ قایق و ۴۹۰ لنج در صید میگو مشارکت دارند که در حاشیه این صید شغل‌های مختلفی فراهم می‌شود.

آهنگرمقدم با بیان اینکه در ۲۳ روز گذشته صیادان استان بوشهر نسبت به مدت مشابه سال قبل ۵۰۰ تن میگو بیشتر صید کرده‌اند بیان کرد: صیادان استان بوشهر پارسال در همین مدت، ۸۰۷ تن میگو صید کردند که امسال به ۱۳۰۷ تن رسید.

وی خاطر نشان کرد: صیادان استان بوشهر سال قبل در مدت ۴۲ روز فصل صید میگو در مجموع ۱۳۰۰ تن میگو صید کردند./

یک دیدگاه