وداع عبدالرسول حسنپور با شهرداری و شهروندان دالکی

admin 1396-06-01 ۰
وداع عبدالرسول حسنپور با شهرداری و شهروندان دالکی

وداع عبدالرسول حسنپور با شهرداری و شهروندان دالکی
بنام خدا
خداوند منان را شاکرم که بر بنده منت نهاد تا بخشی از عمر خویش را در جمع شما شهروندان این شهر سپری کنم ، به یقین ادعا می کنم در طول این مدت بهره فراوانی از آموزه های انسانی ، اخلاقی شما شهروندان و همکاران در مجموعه شهرداری نصیب اینجانب شده است . شایسته است با توجه به پایان دوره چهار ساله و در مجموع شش سال خدمت صادقانه و متواضعانه و بدور از کبر و غرور در برابر هر قشری از آحاد مردم و کارکنان ،اینجانب مدیریت شهرداری را به آیندگان واگذار نمایم.
ازمجموعه مدیریت استان بویژه جناب آقای دکتر سالاری استاندار محترم جوان و محبوب استان و جناب آقای دکتر زارع فرماندار فرهیخته شهرستان و همه مدیران استانی و شهرستانی که در این مدت با اینجانب همکاری داشته اند تشکر و قدردانی بعمل آورم و همچنین از اعضای محترم شورای دوره سوم و چهارم شهر دالکی ،بویژه ریاست محترم شورا که افتخار این خدمتگذاری را نصیب بنده نمودند تشکر کنم. امیدوارم خاطرات ،کاستی ها و تقصیرهای مرا ببخشایید و فراموش کنید و در عوض چهره ای را بخاطر بسپارید که همواره تک تک شما شهروندان و همکاران را دوست داشته و به دوستیتان افتخار نموده است.
بدیهی است به جهت رفع شبهات آینده معروض دارم این شهرداری در حال حاضر از نظر حقوق و مزایای پرسنل به روز بوده و به استثنای بدهی معوق به تامین اجتماعی فاقد هر گونه بدهی مالی در ابعاد مختلف عمرانی ، پیمانکاری ، تجهیزاتی و . . می باشد. امید است آیندگان در جهت پیشبرد شهر اقدامات موثرتری بعمل آورند…انشالله…
من الله توفیق

عبدالرسول حسن پور
۳۱ مردادماه ۱۳۹۶

یک دیدگاه