طی روزهای اخیر؛ فشار سیاسی با طعم عزاداری حسینی برای ماندگاری یک «سرپرست»!

admin 1396-07-10 ۰
طی روزهای اخیر؛ فشار سیاسی با طعم عزاداری حسینی برای ماندگاری یک «سرپرست»!

دالکی خبر: در پی زمزمه تغییرات در سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر، رسانه های منتسب به اصولگرا با شروع یک خط خبری و گفتگو با شماری از فعالان این طیف، در تلاش برای جلوگیری یا تاخیر انداختن تغییر «فاطمه صفرزاده» هستند.

به گزارش دالکی خبر به نقل از «خلیج فارس»؛ این رسانه ها در اقدامی قابل تامل که بوی سوء استفاده از مقدسات می دهد، در یک خط خبری عجیب تغییر سرپرست سازمان فرهنگی شهرداری را به مخالفت گروهی از افراد با «سیاه پوش کردن شهر توسط این سازمان»! ربط می دهند و همزمانی این تغییر با ایام عزاداری! را دلیل اظهارنظرشان اعلام کرده اند.

در همین خصوص محمدصادق هاشمی رییس ستاد انتخاباتی حجت الاسلام رییسی در بوشهر نیز در حین مداحی روز عاشورا در مسجد ولایت گفته: «سیاه پوش شدن شهر در ایام محرم دو سال اخیر قابل توجه بوده و شهردار نباید تحت تاثیر ضدانقلاب برای تغییر مسئول سازمان فرهنگی قرار بگیرد.»

فاطمه صفرزاده که پیش تر مسئول حراست سازمان فضای سبز شهرداری بود، سال ۹۴ به عنوان سرپرست سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر منصوب شد، ولی گویا به دلیل برخی موانع، امکان تبدیل حکم وی از سرپرستی به مدیرعاملی هنوز فراهم نشده و از این رو، میگلی نژاد در دوره جدید شهرداری خود، به سراغ گزینه جدید برای مدیریت این سازمان رفته و تا طی شدن استعلام های این گزینه، سازمان فرهنگی به سرپرست جدید سپرده خواهد شد.

با این وجود، گروهی به فضاسازی سیاسی و استفاده ابزاری از مقدسات برای ابقای یک سرپرست متوسل شده و با ربط دادن تغییر خانم صفرزاده به ایام عزاداری حسینی، در تلاش برای تاخیر انداختن چنین تصمیمی می باشند.

یک دیدگاه