رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: سومین MRI شهر بوشهر راه‌اندازی می‌شود

admin 1396-08-15 ۰
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر: سومین MRI شهر بوشهر راه‌اندازی می‌شود

دالکی خبر: رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: عملیات ساخت و راه‌اندازی ام آر آی دوم دانشگاه علوم پزشکی به ‌زودی در بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر آغاز می‌شود.

به گزارش «دالکی خبر»؛ به نقل از خلیج فارس دکتر سعید کشمیری افزود: با توجه به نیاز روزافزون جامعه به خدمات تشخیصی، ساخت و راه‌اندازی ام آر آی دوم بیمارستان شهدای خلیج فارس و ام آر ای سوم شهر بوشهر در دستور کار دانشگاه علوم پزشکی قرار گرفته که به‌زودی عملیات ساخت آن آغاز می‌شود.

وی در حاشیه بازدید از محل ساخت این بخش در بیمارستان شهدای خلیج فارس، گفت: ساخت این بخش با اولویت ویژه‌ای در دستور کار دانشگاه قرار گرفته و همزمان با آغاز عملیات عمرانی، مقدمات انتقال دستگاه جدید به استان آغاز می‌شود تا بتوان در کوتاه‌ترین زمان ممکن از این بخش بهره‌برداری کرد.

به‌زودی آنژیوگرافی دوم بیمارستان قلب فعال می شود

رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی بوشهر گفت: آنژیوگرافی دوم بیمارستان تخصصی قلب بوشهر در آینده نزدیک افتتاح می‌شود و مورد بهره‌برداری قرار می‌گیرد.

دکتر سعید کشمیری اضافه‌کرد: عملیات عمرانی و نصب تجهیزات لازم انجام شده است و پس از تست نهایی و آمادگی کامل این بخش دستگاه دوم آنژیوگرافی بیمارستان تخصصی قلب بوشهر به بهره‌برداری می‌رسد.

یک دیدگاه