با حضور فرماندار و نماینده دشتستان؛ بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهر دالکی+تصاوی

admin 1396-08-19 ۰
با حضور فرماندار و نماینده دشتستان؛ بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهر دالکی+تصاوی

دالکی خبر؛ بازدید میدانی از پروژه های عمرانی شهر دالکی با حضور نماینده مردم دشتستان در مجلس شورای اسلامی، فرماندار دشتستان و بخشدار مرکزی شهرستان، اعضای شورای شهر دالکی، تعدادی از مسئولین شهرستانی و معتمدین محلی صبح جمعه ۱۹ آبان ماه انجام شد.

به گزارش دالکی خبر، شهردار دالکی در بازدید از پروژه تکمیل خیابان آرامستان گفت: ظرف یک ماه گذشته شروع به بسترسازی و سپس قیرپاشی و آسفالت خیابان آرامستان یا خیابان شهید حججی نموده ایم.

وی افزود: استمرار این خیابان حاشیه شهر را دور زده و یک حلقه ایجاد می کند، در واقع کاربری آن به شکل یک حریم سبز حفاظتی پیش بینی شده است.

سروش گرمسیری نژاد ضمن اشاره به اهمیت این پروژه اظهار داشت: یکی از درخواست های مردم از ابتدای شروع به کار بنده تکمیل این خیابان بوده است که امیدواریم بتوانیم در هفته اول آذر ماه و با حضور خانواده شهید حججی آن را افتتاح نموده و به بهره برداری برسانیم.

وی در بازدید از پروژه احداث خیابان کارگر شهر دالکی عنوان کرد: خیابان کارگر یا خیابان شهید دانش از محورهای مهم این شهر می باشد. طول این خیابان ۸۰۰ متر و عرض آن ۱۴ متر است و اعتباری معادل ۱۰۰ میلیون تومان برای این پروژه در نظر گرفته شده است.

شهردار دالکی اذعان داشت: این پروژه بالغ بر ۷۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

گرمسیری نژاد در بازدید از پروژه خیابان معلم گفت: یکی از مطالبات جدی شورای شهر و مردم دالکی رسیدگی و اصلاح این محور می باشد.

وی ضمن تاکید بر تسریع در اتمام پروژه ها اضافه کرد: ما تمام تلاشمان را برای توسعه و تکمیل هر چه سریع تر این محور به کار خواهیم بست.

یک دیدگاه