در سوگ اخلاق مدعیان اصولگرایی/سوءاستفاده از زلزله برای انتقام از دولت روحانی

admin 1396-08-27 ۰
در سوگ اخلاق مدعیان اصولگرایی/سوءاستفاده از زلزله برای انتقام از دولت روحانی

دالکی خبر:در حالی که زلزله اخیرا در غرب کشور، بسیاری از هموطنان را داغدار کرده است و مردم ایران یکپارچه در حال کمک به حادثه‌دیدگان هستند، برخی چهره‌های سیاسی مخالفت دولت، سعی می‌کنند در این شرایط با انتشار شایعه‌ها و دروغ‌هایی عجیب از دولت روحانی انتقام بگیرند.

فاطمه رهبر، نماینده اصولگرای سابق مجلس و عضو حزب موتلفه در مطلبی به نقل‌قولی از بازوند استاندار کرمانشاه در سوگ اخلاق مدعیان اصولگرایی/سوءاستفاده از زلزله برای انتقام از دولت روحانیاشاره کرده و نوشته بود؛ «بازوند استاندار کرمانشاه گفته شب زلزله به جهانگیری زنگ زدم گفت تو جشن تولد رئیس جمهور هستیم فردا پیگیر میشیم» وی سپس نوشته است: «دوستانی که انگشتاشون بنفش بود حالا کجایید!؟»
این در حالی است که بازوند، استاندار کرمانشاه روز جمعه در گفت‌وگو با خبرگزاری ایرنا گفته است: «جعل‌کننده این مطلب حتما یک معاند بوده و قصد داشته است که وقت مسئولان برای خدمت‌رسانی به زلزله‌زده‌های استان را بگیرد. به واحد حقوقی استانداری سپرده‌ایم که این اتهام و خبر جعلی را از طریق پلیس فتا پیگیری کند و تا آخر هم دنبال موضوع خواهیم بود».
در پی انتشار این شایعه عجیب، معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهوری نیز مطلب نوشته شده یک نماینده سابق مجلس در صفحه تگرامی خود را کذب خواند و تصریح کرد: هم در سوگ پیامبر اخلاق وهم در سوگ اخلاقیم.

پرویز اسماعیلی در صفحه شخصی توییتر نوشت: نماینده سابق اصولگرای مجلس ازقول استاندارکرمانشاه نوشته که شب زلزله به جهانگیری زنگ زدم و اوگفته الان درجشن تولد رئیس جمهور هستم،فردا پیگیری می کنم! آیا بزرگان اخلاق‌مدار جریان اصولگرا هزینه سنگین اینگونه دروغها برای کشور را می‌پذیرند؟
معاون ارتباطات و اطلاع رسانی دفتر رئیس‌جمهور یادآور شد: آقای بازوند استاندار پرتلاش کرمانشاه از لحظه اول میان مردم زلزله زده هماهنگ با رئیس جمهور و همراه با سایر نیورهای امدادی سپاه، ارتش ، اورژانس ، هلال احمرو … بوده است. صبح با ایشان تماس گرفتم، سرپل ذهاب بود، دروغ را شنیده بود اما گفت رسیدگی به مردم مهمتر از پاسخگویی است.
آقای دبیرکل اصولگرا! بدتر از این چه می‌خواستید؟
محمد مهاجری، فعال سیاسی و روزنامه‌نگار اصولگرا نیز در این‌باره نوشته است: هربارگفته ام بعضی از ما اصولگرایان خاک اصولگرایی را به توبره کشیده ایم،رگ گردن دوستان اصولگرا بیرون می زند . اما از بدشانسی، پشت سر هم برایش شاهد پیدا می‌شود.خانم فاطمه رهبر نماینده موتلفه ای مجلس قبل، در کانال تلگرامش نوشته که روحانی جشن تولد گرفته و حین جشن زلزله آمده و استاندار کرمانشاه به جهانگیری زنگ زده که کمک کنید و او هم گفته بگذار برای فردا که جشن تولد تمام شده باشد.حالا کاشف به عمل آمده که خسن و خسین هرسه دختران مغاویه اند! نه استاندار به جهانگیری زنگ زده، نه جهانگیری گفته فعلا در مراسم جشنم و مهمتر اینکه نه اصلا جشنی برقرار بوده!
به نوشته خبرآنلاین، وی افزوده است:‌ آقای حبیبی دبیرکل محترم حزب موتلفه اسلامی!کلاهتان را بگذارید بالاتر. غارت اصولگرایی به شورای مرکزی تان هم رسیده. مبارک است حاج آقا! موتلفه هنوز هم متدین ترین تشکل در میان ما اصولگراهاست. وقتی دروغ و تهمت به این بزرگی از قلم یک عضو ارشد حزب سر می‌زند، وای به حال …

یک دیدگاه