مهاجم بوشهری استقلال تصادف کرد/ قائدی در آی‌سی‌یو+تصاویر

admin 1396-11-10 ۰
مهاجم بوشهری استقلال تصادف کرد/ قائدی در آی‌سی‌یو+تصاویر

دالکی خبر: بازیکن جوان استقلال پس از سانحه واژگونی خودرو در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستانی در بوشهر بستری شد.

به گزارش «دالکی خبر»؛ مهدی قائدی که نیمه شب دوشنبه بر اثر سانحه رانندگی به بیمارستان منتقل شده بود، پس از انجام عمل جراحی درحال حاضر در بخش آی‌سی‌یو بیمارستان خلیج فارس بوشهر بستری است.

بازیکن جوان استقلال بعد از درخشش برابر پارس جنوبی و با توجه به محرومیت از دیدار با نفت آبادان برای رسیدگی به امور شخصی و آموزشی خود و جمع آوری مدارک برای خروج از کشور، با اجازه کادرفنی به بوشهر سفر کرده و قرار بود امروز به اردوی تیم در تهران ملحق شود.

این سانحه نیمه شب دوشنبه در اتوبان امام علی (ع) رخ داد و ۵ سرنشین خودرو از جمله قائدی به بیمارستان منتقل شدند.

پلیس: سرعت زیاد، عامل واژگونی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان بوشهر با تایید این خبر اعلام کرد که واژگونی خودرو حوالی ساعت ۱:۳۰ بامداد رخ داده و دلیل این موضوع نیز سرعت زیاد وسیله نقلیه بوده است.

سرهنگ کشکولی افزود: در سانحه واژگونی خودرو به غیر از مهدی قائدی چهار سرنشین دیگر خودرو نیز دچار جراحات سطحی شدند که دو نفرشان بعد از مداوای سرپایی از بیمارستان ترخیص شده‌اند.

مهدی قائدی و یک سرنشین دیگر با حضور نیروهای امدادی به بیمارستان شهدای خلیج فارس بوشهر منتقل شدند و سپس خانواده این بازیکن در این بیمارستان حاضر شدند.

عمل جراحی مهدی قائدی به پایان رسیده و شنیده ها حاکی از این است که این بازیکن جوان از ناحیه گردن و قفسه سینه دچار آسیب دیدگی شده که بعد از عمل جراحی خطر رفع گردیده است.

یک دیدگاه