با حضور جمعی از فرهنگیان ///تجلیل شهردار دالکی از دو معلم پیشکسوت خود در دبستان شهید جاوید کازرونی برازجان/تصاویر

admin 1397-02-17 ۰
با حضور جمعی از فرهنگیان ///تجلیل شهردار دالکی از دو معلم پیشکسوت خود در دبستان شهید جاوید کازرونی برازجان/تصاویر

دالکی خبر : با حضور شهردار دالکی و جمعی از فرهنگیان ،از دو معلم پیشکسوت دبستان شهید جاوید کازرونی برازجان تقدیر به عمل آمد. به گزارش دالکی خبر به نقل از اتحاد خبر؛ صبح امروز وبه مناسبت بزرگداشت روز و همچنین پاسداشت مقام معلم با حضور شهردار دالکی و جمعی از معلمین دبستان شهید جاوید کازرونی برازجان، از دو معلم سابق و پیشکسوت این دبستان در یک فضای صمیمی و دوستانه تجلیل شد .

“من یک معلم زاده هستم “
دکتر گرمسیری نژاد که مقطع ابتدایی دانش آموز آموزشگاه شهید جاوید کازرونی بوده است سخنان خود را خود را با این بیت شعر :
زبوسیدنی های روزگار/ بود بوسیدن دست آموزگار آغاز کرد و در ادامه ضمن عرض خوش آمد گویی ،ادب و احترام به حضار، استادان ،فرهنگیان و اصحاب رسانه بیان داشت: بر خودم مسلم می دانم و خدای را شاکرم که در جمع فرهیختگانی از استان بوشهر خصوصا دشتستان،حضور دارم که به نوعی خود نیز از این خانواده متولد شده ام و یک معلم زاده هستم و افتخار معلمی را نیز همیشه در کارنامه ی کاری خویش به دوش می کشم با افتخار از آن یاد می کنم و افتخار شاگردی استادان بزرگواری همچون آقایان “گرگین” و “شجاعی” در همین دبستان ، در دهه ی شصت را دارم، بعدها به واسطه ی ادامه ی تحصیل و بحث انتقال به شهرهای دیگر و گذراندن ادامه تحصیل تا مقطع متوسطه خود در این شهرها و سپس بازگشت به زادگاه خود ، تصیلات خود در مقطع دکتری برنامه ریزی شهری ادامه دادم و در اداره ی کل آموزش و پرورش استان مشغول به کار شدم (ابتدا معلم و سپس در حوزه اموزش متوسطه اداره کل اموزش و پرورش استان) و ادامه خدمت در مجموعه ی وزارت کشور (استانداری بوشهر – حوزه ی استاندار) بوده ام و همیشه و در همه حال ارادت خود را نسبت به مقام معلم بیان داشته و ابراز نموده ام.

شهردار دالکی افزود : هدف اینجانب از انتخاب شهرداری برای ادامه خدمت به واسطه ی ارتباط مستقیمی که با رشته ی تحصیلی اینجانب در این حوزه و سایر امورات مرتبط می باشد بوده است. انجام فعالیت های اجتماعی در این ایامی که در شهرداری دالکی بوده ام از اولویت های کاری من بوده است و از جمله مناسبت هایی که هیچ وقت فراموش نمی کنم، گرامیداشت “مقام معلم ” یاد و خاطره ی شهدای فرهنگی و بخصوص شهید استاد مطهری است به همین جهت سعی میکنم در این ایام از معلمان و استادان سابق به طرق مختلف تقدیر نمایم. امسال نیز با هماهنگی هایی که با دومعلم سابق خود داشتم قرار شد در این فضای نوستالژی و خاطره انگیز از این بزرگواران تقدیر نمایم.البته مراتب قدردانی خود را از رییس و معاون محترم اموزش ابتدایی اموزش و پرورش دشتستان، اقای افشار پور نماینده اداره کل اموزش و پرورش استان و مدیریت و کادر اموزشی و اداری اموزشگاه شهید جاوید کازرونی که زمینه این اقدام را فراهم و با حضور خود رونق بخش این مراسم بودند اعلام می نمایم.

دکتر گرمسیری نژاد در پایان مراسم ضمن آرزوی بهبودی ،شادکامی و سلامتی از خداوند منان برای جامعه ی فرهنگیان و خانواده های ایشان ابراز کرد: اعتلای نظام تعلیم و تربیت در جامعه مدیون تلاش معلمان در تمام سطوح می باشد و قطعا ثمره این تلاش ها را امروزه در حوزه مختلف علمی،فرهنگی،اجتماعی و…در کشور شاهد هستیم.
شایان ذکر است در پایان این مراسم ، دکتر گرمسیری نژاد، شهردار دالکی با اهدای جوایز و لوح سپاس از دو تن از معلمان پیشکسوت و سابق خود ،آقایان ” گرگین” و” شجاعی ” در دبستان شهید جاوید کازرونی تقدیر به عمل آورد.

nhg;

یک دیدگاه