ادعای عجیب محسن فروزان: بزودی ناگفته‌ها از پارس جنوبی را می‌گویم!

admin 1397-02-17 ۰
ادعای عجیب محسن فروزان: بزودی ناگفته‌ها از پارس جنوبی را می‌گویم!

دالکی خبر: محسن فروزان که فصل خوبی را با پارس جنوبی پشت سر گذاشت، از ۲۸ بازی انجام داده برای پارس جنوبی دومین گلر از نظر باخت و سومین گلر از نظر گل خورده در فصل هجدهم است که رکورد مناسبی برای او به حساب می آید.

به گزارش «دالکی خبر»؛به نقل از خلیج فارس وی در گفتگویی بیان کرد: برخی مشکلات که صرفا مالی نبود، گریبانگیر تیم شد که اگر اینها نبود، سهمیه آسیایی که سهل بود، می توانستیم حتی نایب قهرمان لیگ شویم.

مصاحبه ورزش سه با فروزان را در ادامه می خوانید:

لیگ هفدهم با پارس جنوبی چطور بود؟

ما امسال خوب کار کردیم و حق مان بالاتر از این ها بود. از نظر من رده پنجم برای تیمی که اولین سال حضورش در لیگ برتر است جایگاه فوق العاده ای به حساب می آید. این در حالی است که خیلی ها دوست داشتند فقط در لیگ برتر بمانیم اما ما بازیکنان کاری کردیم کارستان!

چرا مثل نیم فصل نخست شگفتی ساز نبودید؟

اوایل فصل خوب کار کردیم اما خیلی از مسائل رخ داد تا نتوانیم این روند را ادامه دهیم. یکی از این مسائل مشکلات مالی بود که لطمه زیادی به ما زد. باشگاه ما به خاطر قانون مجلس که عنوان کرده نباید به تیم های حرفه ای پولی پرداخت شود نتوانست به تعهداتش عمل کند. همین موضوع شروع مشکلات برای پارس جنوبی شد و تمرکز ما برهم خورد. همه بازیکنان خرج ۱۰ الی ۱۵ نفر را می دهند و روی وعده های باشگاه حساب کرده بودند. عمده ترین مساله ای که باعث شد سهمیه نگیریم همین موضوع بود. البته مسائل دیگری هم وجود داشت که به وقتش در آینده نزدیک خواهم گفت.

چه مشکلاتی؟

مشکلاتی که یک سال با آن دست و پنجه نرم کردیم که برای یک تیم حرفه ای در لیگ برتر تاسف آور است. در طول فصل این مسائل را چون درون خانوادگی بود عنوان نکردیم و سعی کردیم تا جایی که می شود آن را حل کنیم اما متاسفانه تا پایان فصل ادامه داشت و حل نشد. همان طور که گفتم به زودی در این باره صحبت خواهم کرد. اگر این مسائل نبود سهمیه که سهل است حتی می توانستیم نایب قهرمان شویم. بازهم تاکید می کنم این مسائل صرفا مالی نبود.

آیا فصل آینده هم در پارس جنوبی می مانی؟

در دوران فوتبالم در هر تیمی که بازی کرده ام هواداران من را دوست داشتند چون می بینند که با چه فشار و تعصبی تمرین و کار می کنم. هواداران جم دیدند که من چقدر آماده بودم و توانستم یک شهر دیگر را هم خوشحال کنم. درباره ماندنم هم باید بگویم که تاکنون ۵۰ درصد قراردادها را پرداخت کرده اند و ۵۰ درصد قرارداد های مان به اضافه بندهای تشویقی که در قراردادهای بازیکنان بود را تا به کنون نداده اند. از نظر مالی شرایط بدی داشتیم و ابتدا باید با ما تسویه کنند تا بعد در مورد آینده تصمیم بگیرم. فقط می توانم بگویم که طوری کار کردم که مردم و مسئولان جم من را دوست داشتند و من هم آنها را دوست دارم. شرایط اگر مهیا شود گزینه اول من هم پارس جنوبی است اما فعلا که فقط وعده و وعید شنیدیم و بنابراین نمی توانم درباره آینده ام با پارس جنوبی صحبت کنم. این را هم باید بگویم که هواداران همه تلاش خودشان را کردند که ما بتوانیم کسب سهمیه کنیم و آنها بهترین هوادارانی هستند که لیاقت شان حضور پارس جنوبی در آسیاست.

یک دیدگاه