«هاشم‌زاده» هیچ گزارش و مستنداتی درباره اختلاس در شهرداری نداده/ درصورت صحت، پیگیری قاطع می‌شود

admin 1397-03-01 ۰
«هاشم‌زاده» هیچ گزارش و مستنداتی درباره اختلاس در شهرداری نداده/ درصورت صحت، پیگیری قاطع می‌شود

دالکی خبر: رییس شورای شهر بوشهر طی بیانیه ای، می گوید: همکار وی که در نطقی مدعی اختلاس بصورت شبکه ای در شهرداری شده، تاکنون هیچگونه گزارش، مستندات یا نام معاونت مربوطه در شهرداری را ارائه نکرده است.

به گزارش «دالکی خبر»؛ در این بیانیه آمده: در صورت صحت و سقم موضوع، مستندات به شورا ارائه تا متخلفین بدون هیچ مسامحه ای به دستگاه قضایی معرفی و برای شهروندان نیز شفاف سازی شود.

در جلسه دیروز شورای شهر بوشهر، کیوان هاشم زاده در نطقی مدعی اختلاس کلان بصورت شبکه ای در یکی از معاونت های شهرداری شد و گفت: این موضوع را به سرپرست شهرداری و حراست آن اعلام کرده و منتظر پیگیری و اعلام نتیجه به دستگاه قضایی و افکار عمومی است. (متن خبر)

بیانیه ابوذر دهدار رییس شورای شهر بوشهر درخصوص این خبر را که برای «خلیج فارس» ارسال شده در ادامه می خوانید:

پیرو اخباری که در خصوص اظهارات احدی از اعضای شورای شهر مبنی بر اختلاس شبکه ای در شهرداری بوشهر در فضای مجازی و برخی از رسانه ها انتشار یافته به استحضار شهروندان محترم می رساند: تا کنون عضو مذکور هیچگونه گزارشی در خصوص تخلف مزبور، مستندات و یا نام معاونت یا واحد متخلف را به این شورا اعلام نداشته است.

بدیهیست در صورت ارائه هرگونه گزارشی، این شورا در پیشگیری از تضییع حقوق بیت المال و شهروندان مصمم بوده و در صورت احراز هرگونه تخلفی، متخلفین بدون هیچ مسامحه ای به مراجع محترم قضایی معرفی خواهند شد.

بدینوسیله از عضو محترم شورا تقاضا می شود در صورت صحت و سقم موضوع، مستندات مربوط را به شورا اعلام تا نسبت به پیگیری موضوع از طریق مراجع ذیربط و شفاف سازی مراتب از طریق اطلاع رسانی به شهروندان فهیم و مطالبه گر بوشهر اقدامات مقتضی بعمل اید.

هر چند هرگونه اظهار نظری در اینگونه موارد بدوا می بایست با دقت کامل از منابع خبری و وجود مستندات کافی و قانونی مطرح شود اما این شورا امادگی کامل خود را جهت پیگیری موضوع اعلام می دارد.

یک دیدگاه