مقابل استانداری؛ اعتراض و تجمع تاکسیرانان بوشهر به «اسنپ»/ تاکسیرانی: فعالیت این شرکت در دست بررسی است

admin 1397-03-09 ۰
مقابل استانداری؛ اعتراض و تجمع تاکسیرانان بوشهر به «اسنپ»/ تاکسیرانی: فعالیت این شرکت در دست بررسی است

دالکی خبر: تاکسیرانان بوشهری در اعتراض به زمزمه راه اندازی تاکسی اینترنتی “اسنپ” مقابل استانداری بوشهر تجمع کردند.

تاکسیرانان بوشهری با پارک خودروهای خود در خیابان پررفت و آمد امام خمینی و مقابل استانداری، با پلاکاردهایی نظیر “یا تاکسی یا اسنپ” سعی در رساندن صدای خود به مسئولین داشتند.

یکی از رانندگان تاکسی اظهار داشت: اسنپ (تاکسی اینترنتی) مجوزی از شهرداری بوشهر ندارد با این وجود درحال جذب راننده و فراهم کردن مقدمات فعالیت با کمترین قیمت است. مردم باید بدانند این شرکت ها ابتدا تاکسی ها را کنار می زنند و بعد از اینکه در جامعه شناخته شدند، اقدام به افزایش قیمت خواهند کرد.

وی افزود: ایجاد اشتغال در جامعه زمانی که باعث مشکل برای یک مجموعه فعال شود، اخلاقی نیست وما رانندگان مطالبه گر حقمان هستیم.

رئیس اداره نظارت و بازرسی سازمان مدیریت حمل و نقل بار و مسافر بوشهر گفت: چگونگی ادامه فعالیت تاکسی های اینترنتی در این شهر که در روزهای اخیر باعث نگرانی تاکسی داران شده در دست بررسی است.

رضا فرشیان درگفت و گو با ایرنا افزود: در این ارتباط با مسئول یکی از شرکت های تاکسی اینترنتی که قصد فعالیت در بوشهر دارد صحبت شده که بدون مجوز سازمان حمل و نقل در بوشهر فعالیت نکند.

فرشیان ادامه داد: با این حال آنها اعلام داشتند از سازمان صنعت، معدن و تجارت مجوز فعالیت دارند.

وی بیان کرد: همچنین برای تصمیم گیری در این زمینه نشست هایی با حراست استانداری و فرمانداری بوشهر با حضور دادستان برگزار شد.

وی گفت: به تاکسی داران بوشهری نیز پیشنهاد شده که در شرکت های تاکسی اینترنتی فعالیت کنند که با مخالفت آنها روبرو شد.

یک دیدگاه