واکنش‌ها به یک تصویر؛ بنر جنجالی در بوشهر/ عذرخواهی عضو شورا+عکس

admin 1397-04-27 ۰
واکنش‌ها به یک تصویر؛ بنر جنجالی در بوشهر/ عذرخواهی عضو شورا+عکس

دالکی خبر: بنر نصب شده در ساحل بوشهر پیرامون حجاب، واکنش هایی در کاربران فضای مجازی را به دنبال داشت.

به گزارش دالکی خبر به نقل از«خلیج فارس»؛ غالب کاربران در پاسخ به سوالی که در این بنر پرسیده شده است نوشتند که پوشش مهم نیست، شخصی را که متخصص تر است را انتخاب می کنیم.

در فضای مجازی عنوان شده که نصب این بنر توسط سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری بوشهر بوده است.

با این حال، مهرزاد آسایش رییس کمیسیون فرهنگی اجتماعی شورای شهر بوشهر طی مطلبی در کانال تلگرامی اش، از شهروندان پیرامئون این مسئله عذرخواهی کرد.

وی نوشت: «با توجه به نشر عکس اخیر در رسانه های جمعی و سایت ها بر خود لازم دانسته تا در جهت تنویر افکار عمومی به استحضار شهروندان محترم بوشهری برساند: اقدام صورت گرفته از سوی شورای اسلامی، شهرداری و سازمان های وابسته نبوده، گرچه شورای اسلامی شهر نسبت به تمام زوایای شهر تعهد دارد و خود را از موضوع مبرا ندانسته است. بدین وسیله اینجانب بر خود لازم می دانم از افکار عمومی و شهروندان شریف شهر بوشهر عذرخواهی نمایم.»

همچنین عباس برزگرزاده دستیار استاندار بوشهر در حقوق شهروندی و مدیرکل اجتماعی استانداری هم در اینستاگرام خود به این بنر خبرساز واکنش نشان داد.

وی نوشته: خیلی خلاقیت می خواهد که این چنین تقابلی بین دو طیف از محجبه ها و خانواده ها با چادر ایجاد کنی! واقعا کسانیکه مانتو می پوشند این چنین با قر و فر می ایستند؟ چرا درس نمی گیرم و از ظرفیتی به نام تجربه هیچ استفاده ایی نمی کنیم…

یک دیدگاه