پایان ۹ سال زندگی مخفی عاملان قتل

admin 1397-07-01 ۰
پایان ۹ سال زندگی مخفی عاملان قتل

دالکی خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: عامل وقوع قتل و همدستش بعد از ۹ سال زندگی مخفیانه و فرار، توسط پلیس شناسایی و دستگیر شدند.

به گزارش «دالکی خبر»؛به نقل از خلیج فارس سردار خلیل واعظی در بیان جزییات این خبر گفت: یکم مهرماه سال ۸۸ دو سارق به قصد سرقت محموله برنج در محور “بوشهر- برازجان” با سلاح سرد (چاقو) با راننده کشنده تریلی درگیر می‌شوند که با مقاومت راننده خودرو، سارقان با چاقو وی را مجروح کرده و متواری شوند.

این مقام ارشد پلیس اظهار داشت: راننده تریلی سریعا توسط مردم به بیمارستان شهید گنجی برازجان منتقل می شود که متاسفانه به علت جراحت شدید فوت می کند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به تلاش کارآگاهان پلیس برای شناسایی این افراد، گفت: با انجام اقدامات دقیق اطلاعاتی و مطالعه کلیه جزئیات پرونده، هویت یکی از عاملان قتل به نام “ر- ب” که هیچگونه سرنخی از خود به جای نگذاشته بود،شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه در شهر بوشهر توسط ماموران اداره مبارزه با جرائم جنایی دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شد.

سردار واعظی خاطرنشان کرد: این فرد در تحقیقات به عمل آمده و ارایه مدارک و مستندات، به قتل “م- ز” با همدستی فردی دیگر با استفاده از سلاح سرد (چاقو) به انگیزه سرقت محموله برنج اعتراف کرد.

سردار واعظی تصریح کرد: یکی دیگر از متهمان به هویت “ح- د” با توجه به دستگیری همدست خود قصد فرار و خروج از کشور از طریق مرز هوایی را داشت که بلافاصله با همکاری پلیس آگاهی و پلیس امنیت عمومی ناجا، در فرودگاه دستگیر و به پلیس آگاهی استان بوشهر منتقل شد.

یک دیدگاه