مهدی تارتار پس از تساوی خانگی: همه بازیکنان به فکر رفتن از پارس جنوبی هستند/ با این شرایط محکوم به نابودی هستیم

admin 1397-08-06 ۰

دالکی خبر: مهدی تارتار بعد از تساوی ۲ بر ۲ تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: بازی زیبایی را شاهد بودیم و هر دو تیم موقعیت داشتند اما سهم ما بیشتر بود و اگر قدر آنها را می‌دانستیم با اختلاف می‌بردیم. در این بازی عملکرد به مراتب بهتری از حریفمان داشتیم و قسمت نبود که برنده شویم چرا که در نیمه اول چند توپ را از خط دروازه بیرون آوردند.

به گزارش «دالکی خبر»؛ وی ادامه داد: به عقیده من داور در آن صحنه به اشتباه برای حریف خطا گرفت و همان منجر به گل شد. غیر از آن، دو صحنه مشکوک به پنالتی هم در بازی اتفاق افتاد که امیدوارم من اشتباه کرده باشم نه داور چرا که در آن صورت حق تیم ما واقعاً خورده شده است. در کل بازی با کیفیت بالایی انجام شد و نفت آبادان توانست دست پر به شهرش برگردد.

وی با اشاره به مشکلات مالی حل نشده تیمش خاطرنشان کرد: مشکلات مالی ما مدت‌ها است که وجود دارد و واقعاً کار کردن در این شرایط خیلی سخت است. مشکلات مالی می‌تواند باعث شود تیم‌ها در سراشیبی سقوط گرفته و در آخر نابود شوند. من آنقدر که در مورد مسائل مالی حرف زده‌ام واقعاً دیگر خسته شده‌ام و حرف‌هایم نیز برای مردم تکراری شده است. هر تیمی که نتواند مشکلات مالی‌اش را برطرف کند نه برای بازی و تمرینات تمرکز خواهد داشت و نه می‌تواند بازیکنی جذب کند و در نهایت هم محکوم به نابودی خواهد بود.

تارتار خاطرنشان کرد: شما قبلاً تجربه کرده‌اید که هیچ‌یک از تیم‌هایی که مشکلات مالی داشته‌اند آخر و عاقبت خوبی در انتظارشان نبوده است. تمام تلاشمان برای حل این مشکلات کرده‌ایم اما تلاش اصلی را باید مسئولان استان انجام دهند. همین جا اعلام می‌کنم اگر مشکلات مالی پارس جنوبی حل نشود نه تنها نمی‌توانیم برای نیم فصل دوم تیم‌مان را تقویت کنیم بلکه همین نفرات را هم از دست خواهیم داد. تک‌تک بازیکنان ما به دنبال ترک تیم هستند ما در این مدت فقط وعده وعید شنیده‌ایم که هیچ‌یک تا الان عملی نشده است.

سرمربی تیم فوتبال پارس جنوبی جم در پایان در واکنش به سوال یکی از خبرنگاران درباره وقت‌کشی بازیکنان نفت آبادان گفت: به نظر بازیکنان نفت آبادان مخصوصا دفاع آنها جانانه از دروازه تیم‌شان دفاع می‌کردند. در همین نیمه اول که چند توپ را از خط دروازه بیرون کشیدند. در کل تیم ما استحقاق برد را داشت و من به شاگردانم خسته نباشید می‌گویم.

گفتنی است جمی ها با این تساوی خانگی با ۱۳ امتیاز در رده ۸ جدول لیگ برتر قرار دارند و جمعه آینده باید مهمان سپیدرود رشت باشد.

یک دیدگاه