سرقت گاوصندوق ۷ میلیاردی در کاکی+تصاویر

admin 1397-08-06 ۰
سرقت گاوصندوق ۷ میلیاردی در کاکی+تصاویر

دالکی خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر از شناسایی و دستگیری ۲ سارق خبر داد که گاو صندوقی به ارزش ۷ میلیارد ریال طلا را در شهر کاکی به سرقت برده بودند.

به گزارش «دالکی خبر»؛ سردار خلیل واعظی اظهار داشت: چند روز قبل فردی به هویت معلوم در شهر کاکی از توابع شهرستان دشتی به پلیس مراجعه کرد و از سرقت گاو صندوق منزلش حاوی بیش از یک کیلوگرم طلا، مقداری پول نقد و اسناد و مدارک خود خبر داد.

وی گفت: پس از بررسی های اولیه محل سرقت به وسیله ماموران انتظامی شهر کاکی، پرونده برای پیگیری های تخصصی در اختیار تیم عملیاتی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان قرار گرفت.

به گفته این مقام ارشد پلیس، کارآگاهان با اقدامات تخصصی، پلیسی و بررسی های میدانی از تردد فردی سابقه دار در اطراف منزل مالباخته اطلاع یافته و بلافاصله وی را دستگیر کردند.

سردار واعظی با بیان اینکه در ادامه تحقیقات فردی دیگر که همدست این سارق بود شناسایی و دستگیر شد عنوان داشت: با تلاش ماموران خودرو مورد استفاده سارقان شناسایی و توقیف شد.

وی با اشاره به اینکه سارقان در بازجویی های پلیس به سرقت گاوصندوق حاوی طلاجات و اسناد و مدارک اعتراف کرده اند گفت: اموال مسروقه در منزل یکی از بستگان متهمان در یکی از روستاهای شهر کاکی کشف و با هماهنگی مقام قضایی به مالباخته تحویل شد.

سردار واعظی در پایان از هم استانی ها خواست حدالامکان اشیای قیمتی و طلاجات عمده را در منزل نگهداری نکرده و اگر ناگزیر به این موضوع هستند، نکات امنیتی از جمله نصب دوربین مدار بسته و حفاظ در و پنجره ها رعایت شود.

یک دیدگاه