معاون اجرایی شهرداری بوشهر خبر داد: از ایجاد ۲ پلاژ مدرن تا روشن شدن پارک‌ها و نورپردازی میادین

admin 1397-08-22 ۰
معاون اجرایی شهرداری بوشهر خبر داد: از ایجاد ۲ پلاژ مدرن تا روشن شدن پارک‌ها و نورپردازی میادین

دالکی خبر: معاون اجرایی شهردار بوشهر گفت: یکی از ظرفیت‌‌های مهم شهر بوشهر گردشگری است که در این راستا ۲ پلاژ در شهر بوشهر با امکانات و تجهیزات مدرن راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش «دالکی خبر»؛ وحید واعظی همچنین از فعال شدن پروژه چرخ فلک ۷۲ متری بوشهر خبر داد و ابراز امیدواری کرد طبق وعده پیمانکار این پروژه، زمینه بهره برداری از پروژه تا پایان امسال فراهم گردد.

معاون شهردار بوشهر با تاکید بر جلوگیری از بروز مشکلات در هنگام بارندگی افزود: برای حل مشکلات در هنگام آبگرفتگی معابر و میدان‌های شهر ستاد مدیریت بحران شهرداری بوشهر تشکیل شده که در این راستا تمام ماشین‌الات و نیروهای خدماتی و امدادی بکارگیری می‌شود.

به گفته وی، مطالعات فنی برای دفع آبهای سطحی انجام و نقشه راه رفع نقاط حادثه خیز تدوین شده است.

معاون شهردار بوشهر همچنین در پاسخ به سوالی درباره مشکل روشنایی برخی از پارک ها گفت: این مشکل خصوصا در پارک های ساحلی شغاب و مروارید با تعیین تیم ویژه ای در حال رفع است، ضمن اینکه برنامه ویژه ای برای نورپردازی میادین سطح شهر در دست برنامه ریزی می باشد که تا قبل از نوروز عملیاتی خواهد شد.

واعظی درخصوص مشکل کمبود و نظافت سرویس های بهداشتی سطح شهر اظهار داشت: قرارداد مناسبی با پیمانکار نگهداری و نظافت سرویس های بهداشتی بسته شده و تلاش داریم که بر روی اجرای آن نظارت بهتری صورت بگیرد، اما از شهروندان و مسافران تقاضا داریم در نگهداری وسایل این اماکن همکاری بیشتری داشته باشند.

واعظی از حوزۀ معاونت اجرایی و خدمات شهری با توجه به در برگیرندگی سازمان های پسماند و سیما و منظر و فضای سبز شهری و نیز حوزۀ اجرایی به عنوان بزرگترین حوزۀ معاونت مدیریت شهری یاد کرد و از همشهریان خواست تا هرگونه نظر و پیشنهاد درخصوص رفع نواقص و کاستی ها و خرابی ها را در سطح شهر با شماره تلفن سه رقمی ۱۳۷ شهرداری برای خدمات رسانی بهینه و مطلوب به شهروندان گزارش نمایند.

وی همچنین از همکاری و مساعدت پلیس راهور با نیروهای اجرایی شهرداری در راستای خدمات رسانی به همشهریان در ساعات اوج ترافیک در نقاط سیلاب خیز سطح شهر تشکر و قدردانی کرد.

یک دیدگاه