یک مقام قضایی خبر داد: ماجرای درگیری مرگبار عضو شورا و یک شهروند در شهرستان جم چه بود؟

admin 1397-09-01 ۰

دالکی خبر: از یک هفته پیش کلیپی در فضای مجازی دست به دست شد که تصاویری از درگیری فردی که عضو شورای روستای چاهه جم معرفی می شد با یکی از اهالی را نشان می داد که منجر به مرگ وی در صحنه شده است.

به گزارش «دالکی خبر»؛ حالا دادستان شهرستان جم می گوید: درگیری در روستای چاهه شهرستان جم منجر به فوت یک نفر و مصدوم شدن تعدادی از اهالی روستا شد و خبر منتشر شده در فضای مجازی که فرد فوت شده مدیر مدرسه است تکذیب می‌شود.

روح الله فروغی‌فر در گفت‌وگو با تسنیم اظهار داشت: ۱۴ آبان گزارشی مبنی بر درگیری چندنفر در روستای چاهه از توابع بخش مرکزی شهرستان جم به نیروی انتظامی این شهرستان اعلام شد.

دادستان جم در خصوص جزئیات این حادثه گفت: تعدادی در این درگیری مصدوم شدند که به بیمارستان انتقال یافتند و متاسفانه مرد ۶۰ ساله‌ای نیز پس از انتقال به بیمارستان فوت می‌کند.

فروغی‌فر با اشاره به اینکه علت فوت مرد ۶۰ ساله‌ در حادثه یاد شده مشخص نیست بیان کرد: پزشک قانونی در حال بررسی علت اصلی فوت است و‌ لی هنوز علت اصلی فوت مرد ۶۰ ساله‌ در درگیری روستای چاهه مشخص نیست.

وی‌ با بیان اینکه علت اصلی این درگیری در دست بررسی می‌باشد افزود: پرونده برای تحقیقات بیشتر و مشخص شدن زوایای مختلف آن، در شعبه بازپرسی دادسرای عمومی انقلاب شهرستان جم‌در حال پیگیری است.

فروغی‌فر خاطر نشان کرد: طرفین درگیری پس از شناسایی برای ارائه توضیحات به دادسرای شهرستان جم احضار شدند و پس از تحقیقات اولیه، متهم اصلی تا زمان کامل شدن تحقیقات پرونده، بازداشت است.

دادستان جم‌‌ با اشاره به اینکه جزیئات دقیق‌تر و علت بروز این درگیری تنها از سوی مراجع رسمی قضایی اعلام می‌شود گفت: مردم و رسانه‌ها به اخبار کذب منتشر شده در فضای مجازی توجه‌ای نکنند و در آینده جزئیات دقیق و صحیح این درگیری از سوی مراجع رسمی قضایی اعلام می‌شود.

یک دیدگاه