بسته حمایتی کارمندان، کارگران و روستاییان بوشهری نرسید

admin 1397-10-17 ۰
بسته حمایتی کارمندان، کارگران و روستاییان بوشهری نرسید

دالکی خبر: دولت برای جبران شرایط اقتصادی و معیشتی جامعه، در آبان ماه وعده توزیع بسته حمایتی و فوق العاده جبرانی برای کارمندان، کارگران و اقشار کم درآمد را مطرح کرد تا بخشی از تنگی معیشتی آن ها جبران شود.

به گزارش «دالکی خبر»؛ براساس مصوبه هیئت دولت مقرر شد پنج گروه مشمول بسته حمایتی قرار گیرند که به گفته مدیرکل تعاون، کار و رفاه استان، برای مددجویان کمیته امداد و بهزیستی این کار انجام شد و با توجه به بعد خانوار، مبالغی به حساب آنها واریز شد.

حمیدرضا پناه افزود: همچنین هفته برای مستمری بگیران تامین اجتماعی بسته حمایتی به مبلغ ۲۰۰ هزارتومان به حساب سرپرست خانوار واریز شد و قرار است دو مرحله دیگر تا پایان سال پرداخت شود.

وی درباره عدم واریز این مبلغ به حساب گروههای بعدی نظیر بازنشستگان کشوری، کارگران و کارمندان که درآمد زیر ۳ میلیون تومانی دارند اظهار داشت: برای کارگران، مشاغل آزاد و روستاییان با درآمد زیر سه میلیون تومان جمع آوری اطلاعات به طور کشوری در حال انجام است ولی نهایی نشده است.

به گفته این مقام مسئول، چون جمع آوری اطلاعات بطور متمرکز است، نمی توان آماری از مشمولان دریافت کننده بسته حمایتی در استان ارائه داد.

یک دیدگاه