سایپا درمسیر گرانی ترمز برید! +جدول

admin 1397-10-30 ۰
سایپا درمسیر گرانی ترمز برید! +جدول

دالکی خبر: ۲۲ دی ماه بود که خودروسازی سایپا نرخ جدید محصولات خود برای تعهدات قبل از دی را اعلام کرد که بر اساس آن، قیمت خودروهای تولیدی این شرکت شامل خانواده پراید، خانواده تیبا و نیز ساینا دنده ای حدود ۳۰ درصد افزایش یافت.

به گزارش «دالکی خبر»؛ با این حال، این شرکت، مجدد قیمت این محصولات را افزایش داد.

بر همین اساس قیمت خودروی پراید به عنوان محصول پرتیراژ این شرکت، در مدل ۱۱۱ در طول این هفته شش میلیون و ۸۵۵هزار تومان، پراید ۱۳۱ چهار میلیون و ۲۰۰هزار تومان، پراید ۱۳۲ پنج میلیون و ۴۳۵هزار تومان و پراید وانت ۱۵۱ نیز سه میلیون و ۷۷۵هزار تومان افزایش یافته است. لیست افزایش قیمت خودروهای سایپا به این موارد ختم نشده و سایر خودروها نیز بالارفتن قیمت‌ها را تجربه کرده‌اند.

از ماه‌ها پیش، زمزمه‌های افزایش قیمت خودرو به گوش می‌رسید تا آنکه ایران‌خودرو با اعلام قیمت‌های جدید پنج محصول خود، این روند را آغاز کرد؛ پس از آن نیز سایر محصولات این شرکت گران شدند تا نوبت به سایپا رسید و این شرکت، قیمت جدید محصولات خود را در تاریخ ۲۲ دی اعلام کرد.

اما سایپا در اقدامی عجیب، قیمت محصولات خود را در مدت کمتر از یک هفته مجددا افزایش داد تا نگرانی‌ها در میان خریداران محصولات این شرکت، گسترش یابد.

یک دیدگاه