قائم مقام باشگاه سایپا: از تعویق برگزاری لیگ ضرر می کنیم

admin 1398-04-31 ۰

دالکی خبر: قائم مقام مدیرعامل باشگاه سایپا گفت: تعویق در برگزاری نوزدهمین دوره لیگ برتر فوتبال به تیم های با برنامه ضربه می زند و این موضوع برای فوتبال ایران مناسب نیست.

سازمان لیگ فوتبال با نظر فدراسیون فوتبال پیش از این اعلام کرده بود که تا زمانی که ورزشگاه های تیم های حاضر در نوزدهمین دوره رقابت های لیگ برتر از شرایط استاندارد برخوردار نشود، مسابقات لیگ برگزار نخواهد شد. نشانه ها نیز حاکی از تاخیر در برگزاری مسابقات دارد.

راه اندازی و استقرار سیسستم بلیت الکترونیک به همراه نصب گیت های ورودی و شماره دار شدن صندلی‌ها، تجهیز ورزشگاه به سیستم اتاق کنترل و دوربین‌های مدار بسته از مبادی ورودی تا سکوها و جدا سازی و تفکیک فضاهای بیرونی تا سکوها و مسیرهای تردد تماشاگران میهمان، میزبان و عوامل اجرایی از جمله شرایطی است که سازمان لیگ برای باشگاه ها در نظر گرفته است.

«مرتضی فراهانی» امروز دوشنبه در این خصوص افزود: آیا لیگی که هر ساله با برنامه انجام می شد در طول و انتهای فصل دچار وقفه های ناخواسته نمی شد؟ گناه و جایگاه تیم های با برنامه در این فوتبال چیست؟

وی گفت: مسئول تجهیز ورزشگاه ها کیست؟ آیا مجهز کردن ورزشگاه ها در مدت کمتر از دو ماه امکان پذیر است؟ اگر قرار به برگزاری مسابقات نبود چرا جلسه هم اندیشی مربیان را برگزار کردند؟

قائم مقام مدیر عامل و عضو هیات مدیره باشگاه سایپا با بیان اینکه این تیم آماده حضور در جام شهدا است، اظهار داشت: کادر فنی تیم فوتبال بزرگسالان باتوجه به دعوتی که برای حضور در جام شهدا شده بود، آماده حضور در این جام است. زیرا هدف ما بزرگداشت نام شهدا است.

فرهانی با اشاره به اینکه این باشگاه با مسوولان ورزشگاه دستگردی برای میزبانی فصل جدید لیگ برتر به توافقات نهایی رسیده است، اظهار داشت: برای داشتن ورزشگاه اختصاصی نیز پس از توافق با مسوولان شهر اسلامشهر به دنبال بازسازی و تجهیز ورزشگاه هفت هزار نفری شهدای اسلامشهر هستیم تا در فصل های آینده لیگ در این شهر میزبان شویم.

چهارمین دوره رقابت های چهارجانبه جام شهدا با حضور تیم های پرسپولیس، سایپا، ماشین سازی و فولاد خوزستان از دوم مرداد ماه آغاز خواهد شد.

طبق قرعه کشی صورت گرفته در نخستین دیدار این مسابقات، ماشین سازی تبریز با فولادخوزستان رقابت می کند و سپس پرسپولیس به مصاف سایپا می رود.

ورزشگاه شهدای قدس میزبان این رقابت ها خواهد بود.

یک دیدگاه