فرمانده انتظامی استان خبر داد: ردپای قاتل جوان بندر ریگی در شیراز/ گروگانگیری برای فرار از دست پلیس

admin 1399-05-19 ۰
فرمانده انتظامی استان خبر داد: ردپای قاتل جوان بندر ریگی در شیراز/ گروگانگیری برای فرار از دست پلیس

دالکی خبر: فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که آذرماه سال گذشته در بندر «ریگ» گناوه شهروندی را به ضرب گلوله به قتل رسانده و متواری شده بود بامداد امروز در شیراز دستگیر شد.

به گزارش دالکی خبر به نقل از خلیج فارس؛ سردار خلیل واعظی گفت: در چهارمین روز از آذرماه سال گذشته فردی به هویت «جواد» در بندریگ با شلیک اسلحه کلت به قتل رسید.

وی اضافه کرد: قاتل که متواری شده بود هویتش برای پلیس مشخص و تحت تعقیب قرار گرفت.

به گفته سردار واعظی، هفته گذشته مخفیگاه قاتل در بلوار «نواب» شهر شیراز شناسایی و تیم کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان گناوه به محل مورد نظر اعزام شدند. نهایتا بامداد امروز یکشنبه با اطمینان از حضور قاتل در مخفیگاه و همکاری پلیس شیراز، عملیات دستگیری متهم آغاز شد.

فرمانده انتظامی استان بوشهر اظهار داشت: فرد مسلح با مقاومت در برابر دستور پلیس به سمت نیروهای عمل کننده پلیس آتش گشود، اما با تنگ‌ شدن حلقه محاصره، متهم ضمن ورود به یکی از واحدهای مسکونی با گروگان گرفتن یک خانم قصد فرار از حلقه محاصره پلیس را داشت.

به گفته فرمانده انتظامی استان بوشهر، با حضور سردار حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس در صحنه عملیات و گفتگو با متهم مسلح، این فرد که در تیراندازی متقابل پلیس از ناحیه دست زخمی شده بود خود را تسلیم و اسلحه مورد استفاده وی نیز ضبط شد.

گفتنی است متهم به قتل با اعزام به مرکز درمانی تحت مداوا می باشد..

یک دیدگاه