تهران- ایرنا- بازیکن اسبق استقلال با بیان اینکه تیمش در جام‌حذفی خاطره خوبی از تقابل با پرسپولیس دارد، گفت: امیدوارم آبی‌پوشان بار دیگر رقیب سنتی خود را در این جام شکست دهند. «مهدی امیرآبادی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: استقلال با برتری مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی می‌تواند روز خاطره‌انگیز را برای هواداران خود به ارمغان آورد. وی افزود: بازی سختی پیش روی استقلال است اما این تیم در بهترین شرایط روحی و روانی خود قرار دارد. پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان و مربیان استقلال باید بازی با سپاهان را فراموش کنند و تمام تمرکز خود را بر روی دیدار با پرسپولیس بگذارند. امیرآبادی تصریح کرد: استقلال به ثبات تیمی رسیده و به طور حتم همه اعضای این تیم انگیزه دارند تا پرسپولیس را در شهرآورد سنتی شکست دهند. وی تاکید کرد: ۲ تیم در آخرین مرتبه‌ای که در جام حذفی به مصاف یکدیگر رفتند، استقلال با سه گل به برتری رسید. از آن بازی خاطره خوبی دارم چرا که پاس گل اول را من به مجتبی جباری دادم و بعد توانستیم ۲ گل دیگر به پرسپولیس بزنیم. بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال در جام حذفی خاطره خوبی از پرسپولیس دارد و امیدوارم بار دیگر رقیب سنتی خود را شکست دهد.

admin 1399-05-21 ۰
تهران- ایرنا- بازیکن اسبق استقلال با بیان اینکه تیمش در جام‌حذفی خاطره خوبی از تقابل با پرسپولیس دارد، گفت: امیدوارم آبی‌پوشان بار دیگر رقیب سنتی خود را در این جام شکست دهند.  «مهدی امیرآبادی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، اظهار داشت: استقلال با برتری مقابل پرسپولیس در مرحله نیمه‌نهایی جام حذفی می‌تواند روز خاطره‌انگیز را برای هواداران خود به ارمغان آورد.  وی افزود: بازی سختی پیش روی استقلال است اما این تیم در بهترین شرایط روحی و روانی خود قرار دارد.  پیشکسوت استقلال خاطرنشان کرد: بازیکنان و مربیان استقلال باید بازی با سپاهان را فراموش کنند و تمام تمرکز خود را بر روی دیدار با پرسپولیس بگذارند.  امیرآبادی تصریح کرد: استقلال به ثبات تیمی رسیده و به طور حتم همه اعضای این تیم انگیزه دارند تا پرسپولیس را در شهرآورد سنتی شکست دهند.  وی تاکید کرد: ۲ تیم در آخرین مرتبه‌ای که در جام حذفی به مصاف یکدیگر رفتند، استقلال با سه گل به برتری رسید. از آن بازی خاطره خوبی دارم چرا که پاس گل اول را من به مجتبی جباری دادم و بعد توانستیم ۲ گل دیگر به پرسپولیس بزنیم.  بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: استقلال در جام حذفی خاطره خوبی از پرسپولیس دارد و امیدوارم بار دیگر رقیب سنتی خود را شکست دهد.


دالکی خبر: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: شهرآورد همیشه از حساسیت بالایی برخوردار است و فرقی نمی‌کند که این مسابقه در جام حذفی، لیگ برتر و یا در بازی دوستانه انجام شود؛ امیدوارم پرسپولیس امسال هم بتواند جام دوم را کسب کند و این جام با شکست استقلال شیرین‌تر است.

حسین عبدی روز سه شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا، با اشاره به قرعه کشی جام حذفی و رویارویی استقلال و پرسپولیس در نیمه نهایی اظهار داشت: رویارویی دو تیم در جام حذفی اتفاق خوبی بود که رقم خورد و خوشحالم که بعد از چند وقت هیجان به فوتبال باز خواهد گشت هرچند دیدن یک مسابقه بدون حضور هوادار سخت است.

وی در مورد غیبت هواداران در این دیدار افزود: سلامت جامعه از همه چیز مهم‌تر است. هواداران نبض فوتبال هستند و به طور حتم بخش عمده‌ای از هیجان شهرآورد به حضور آنها باز می‌گردد اما شرایط کنونی موجب شد تا هواداران نتوانند در این دیدار به ورزشگاه بیایند با این حال امیدوارم بازی خوبی را در جام حذفی شاهد باشیم.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس در مورد تفاوت دربی شهرآورد در لیگ و جام حذفی خاطرنشان کرد: در شهرآورد فرقی ندارد که در لیگ بازی داریم، جام حذفی است و یا حتی بازی دوستانه؛ همه برای موفقیت تلاش می‌کنند و این موضوع است که دربی را از سایر مسابقات متمایز می‌کند.

عبدی در مورد تقابل دو مربی جوان ایرانی در این مسابقه گفت: شما اصلا بگویید دو تیم بدون مربی باشند؛ در این دیدار بازیکنان از انگیزه بالایی برخوردار هستند و تمام توانشان را به کار می‌گیرند تا موفق ظاهر شوند چرا که در یک فصل این شهرآورد است که به یاد می‌ماند.

وی در رابطه با اینکه با توجه به قطعی شدن قهرمانی در لیگ به نظر انگیزه بازیکنان پرسپولیس کاهش یافته و این موضوع ممکن است خطرساز شود، اضافه کرد: در شهرآورد بازیکنان چه از نظر تاکتیکی و تکنیکی و چه از نظر روحی و روانی باید در بهترین شرایط خود باشند. من دیدار با ذوب‌آهن را دیدم که پرسپولیس می‌توانست خیلی بهتر در زمین ظاهر شود. هوادار پرسپولیس هیچگاه دوست ندارد تیمش را بازنده ببیند.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: با توجه به اینکه تیم سال گذشته در جام حذفی هم توانست قهرمان شود، هواداران انتظار دارند که بار دیگر این اتفاق رخ دهد. ما هم امیدوار هستیم تا پرسپولیس مانند سال قبل بتواند جام دوم را هم تصاحب کند که شیرینی این جام با پیروزی برابر استقلال دوچندان خواهد شد.

یک دیدگاه