دشتی بازیکن بوشهری استقلال:جدایی‌ام از استقلال قطعی است

admin 1399-06-11 ۰
دشتی بازیکن بوشهری استقلال:جدایی‌ام از استقلال قطعی است

دالکی خبر: بازیکن تیم فوتبال استقلال گفت: تصمیمم را برای جدایی از تیم گرفته‌ام و در فصل آینده در تیم دیگری بازی خواهم کرد.

به گزارش «دالکی خبر»؛ علی دشتی در گفت‌و‌گو با فارس، در خصوص غیبتش در تمرین روز گذشته استقلال اظهار داشت: به دلیل اینکه یکی از نزدیکانم در بیمارستان است نتوانستم در تمرین روز گذشته شرکت کنم اما حقیقتا تصمیم گرفتم از استقلال جدا شوم.

وی افزود: روز گذشته با سرپرست تیم صحبت کردم و به او اطلاع دادم که در تمرین حاضر نمی‌شوم اما با مدیر برنامه‌هایم صحبت کرده‌ام که پیگیر جدایی ام از استقلال شود. من با استقلال قرارداد ۲ ساله دارم و یک سال دیگر از قراردادم باقی مانده اما به خاطر شرایط فوتبالم صلاح نیست در تیم بمانم. حقیقتا آمده بودم که از استقلال به تیم ملی برسم و اصلا نمی‌خواستم تبدیل به یک بازیکن نیمکت نشین شوم اما شرایط کار را به این شکل رقم زد.

هافبک- مهاجم استقلال تصریح کرد: هم در زمان آقای استراماچونی و هم الان که آقای مجیدی سرمربی تیم است به خاطر شیوه و سبک بازی تیم متوجه شدم به سیستم استقلال نمی‌خورم و بهتر است در جایی بازی کنم که بتوانم توانایی‌هایم را نشان بدهم. انصافا از روزی که به استقلال آمدم هواداران خیلی به من لطف داشتند و حمایتم کردند اما برخی مواقع در فوتبال چنین اتفاقاتی می‌افتد.

وی در پاسخ به این سوال که با این شرایط باید جدایی وی را قطعی دانست گفت: بله، تصمیم را گرفته‌ام و از طریق مدیربرنامه‌هام و صحبت‌های وی با مسئولان باشگاه از تیم جدا خواهم شد.

یک دیدگاه