دالکی خبر: جعفر پورکبگانی بازداشت اخیر یکی از مدیران شهرداری مرکز استان را مرتبط با شغل دوم وی به عنوان کارشناس رسمی دانست.

واکنش پورکبگانی به بازداشت یک مدیر شهرداری بوشهر

دالکی خبر: جعفر پورکبگانی بازداشت اخیر یکی از مدیران شهرداری مرکز استان را مرتبط با شغل دوم وی به عنوان کارشناس رسمی دانست.

به گزارش دالکی خبر؛ رییس شورای شهر در نشست علنی این شورا در نطقی با بیان اینکه از رسانه ها انتظار داریم در انتشار خبرها دقت لازم را داشته باشند تا حقی از فرد یا مجموعه ای ضایع نشود، گفت: چند روز پیش در رسانه ها خبری مبنی بر بازداشت یکی از مدیران شهرداری توسط سربازان گمنام امام زمان (عج) منتشر شد که اولا باید بررسی شود که آیا اتهام وی مرتبط با شهرداری است یا آنطور که بررسی های ما نشان می دهد درباره شغل دومش به عنوان کارشناس رسمی داشته و علاوه بر این اتهام وی ثابت شده یا خیر.

در این نشست که خدییجه گرشاسبی و ایمان زندی نیا غایب بودند، بخشی از گزارش حسابرسی بودجه سالهای ۹۷ و ۹۸ شهرداری با حضور حسابرس منتخب شورای شهر قرائت شد که با درخواست پورکبگانی و موافقت اعضا، به کمیسیون بودجه برگشت تا پس از بررسی مجدد به صحن برگردد.

همچنین در این نشست شیوه نامه کمک هزینه درمانی بیماری خاص و صعب العلاج کارکنان شهرداری و فرزندان آنها به تصویب رسید.

یکی از انتقادات درخصوص این جلسه که توسط مهرزاد آسایش عضو شورا نیز بیان شد، غیبت شهردار و معاون مالی و اداری وی در زمان قرائت گزارش حسابرس بود که مانع از رفع اشکالاتی می گردد که هرسال در گزارش حسابرس تکرار می شود.