دالکی خبر: رییس شورای شهر بوشهر گفت: در هیچ انتصابی در شهرداری دخالت نمی‌کنیم و وظیفه ما کار دیگر است اما برخی معاونان، مدیران و کارکنان شهرداری از لحاظ عملکرد مورد رضایت شورا نیستند.

در انتصابات شهرداری دخالت نمی‌کنیم/ ضرورت تشکیل یگان حفاظت شهرداری

به گزارش«دالکی خبر»؛ جعفر پورکبگانی در نطق پیش از دستور خود در نشست علنی شورای شهر بوشهر افزود: از شهردار بوشهر درخواست می‌شود نشست‌هایی با آنان داشته باشد تا همه بر اساس ایده و تفکر موردنیاز خدمت صادقانه به مردم گام بردارند.

وی همچنین خواستار تفویض اختیار برخی وظایف معاونت‌ها و مدیران زیر مجموعه و رسیدگی شهردار به امور زیر ساختی و کلان در شهرداری شد.

پورکبگانی عنوان کرد: انتظار است با برنامه‌ریزی لازم از سال آینده خیلی از فعالیت‌های پیمانکاری در شهرداری با تشکیل شرکت‌های زیر مجموعه برداشته شود.

رئیس شورای شهر بوشهر بیان داشت: با توجه به تشکیل یگان حفاظت در شهرداری‌های کشور و تجربیات خوب آنها در جهت برخورد با تخلف‌های شهری که مهمترین آن ساخت و سازهای غیر مجاز است انتظار می‌رود این مهم در بوشهر نیز تحقق شود.

وی افزود: تعیین تکلیف کارخانه آسفالت شهرداری و راه اندازی کارگاه تولید مصالح، توجه جدی به مطالبات شهرداری از دستگاه‌ها و اشخاص حقیقی در کمیسیون ماده ۷۷، به روز رسانی اموال غیر منقول و منقول شهرداری هر ۶ ماه و ارائه گزارش آن به شورا از مواردی است که باید در دستور کار فوری شهراری قرار گیرد .