پرواز بوشهر – دبی پس از سه سال برگشت

پروازهای مسیر بوشهر - دبی پس از سه سال وقفه از سرگرفته شد

دالکی خبر: معاون هماهنگی امور اقتصادی استانداری بوشهر گفت: با پیگیری‌های صورت گرفته پروازهای مسیر بوشهر – دوبی و بالعکس پس از سه سال وقفه از سر گرفته شد.

به گزارش دالکی خبر؛ علی باستین در گفت و گو با ایرنا افزود: بسیاری از بازرگانان، فعالان اقتصادی، گردشگران و فعالان علمی استان برای امور جاری خود نیازمند ارتباط مستمر با دبی بودند اما در سه سال گذشته پرواز بوشهر- دبی از برنامه پروازی کشور حذف شده بود.

باستین ادامه داد: در این مدت متقاضیان هم استانی برای دسترسی به پرواز به امارات، ناگزیر از مسافرت های جاده‌ای چند ساعته و پرخطر به استان‌های همجوار و یا پروازهای پر هزینه به تهران بودند که اکنون با برقراری مجدد پروازها در بوشهر این مشکل برطرف شده است.

معاون استاندار بوشهر یادآورشد: پس ازپیگیری‌های متعدد در نهایت شرکت هواپیمایی ایران ایر هواپیمای ایرباس ۳۲۰ با ظرفیت ۱۴۸ مسافر و گنجایش حداقل ۲ تن بار برای این خط اختصاص داد.

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه ریزی انجام شده، از هشتم اسفندماه، هر هفته روزهای یکشنبه و چهارشنبه پرواز بوشهر- دبی برقرار خواهد بود.

باستین افزود: پروازها یکشنبه‌ها ساعت ۰۹:۵۰ از دبی و  ساعت ۱۱:۵۰ از بوشهر و چهارشنبه ها ساعت ۱۰:۱۰ از دبی و ساعت ۱۲:۲۵ از بوشهر پرواز انجام خواهد شد.

وی عنوان کرد: هم استانی‌ها می‌توانند از دفاتر مرکزی هما و دفاتر خدمات مسافرتی در سراسر کشور و خارج از کشور، بلیت این خط را با نرخ های مصوب و مناسب تهیه کنند.