آغاز ثبت‌نام آزمون استخدام دادگستری بوشهر+ جزییات

به گزارش دالکی خبر؛ علی احمدی‌زاده با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون از امروز (۱۹ بهمن) آغاز شده و تا ۲۸ بهمن ادامه دارد، گفت: علاقمندان واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت www.hrtc.ir نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

وی با بیان اینکه استخدام بیشتر از دانش آموختگان مقطع کارشناسی رشته‌های علوم انسانی است، افزود: در برخی رشته‌ها از دارندگان مدرک کاردانی و در برخی رشته‌ها از دارندگان مدرک کارشناسی ارشد نیز در این آزمون، استخدام به عمل می‌آید.

رئیس جهاددانشگاهی استان بوشهر اظهار کرد: سهیمه استان بوشهر برای پذیرش از طریق این آزمون ۱۹۶ نفر است که برای عناوین شغلی تقریرنویس، حسابدار، کارشناس آمار، کارشناس حقوقی، کارشناس شبکه، ماشین نویسی، متصدی امور دفتری، مددکاری اجتماعی، مسئول ابلاغ و اجرا و مسئول خدمات مالی پذیرش خواهند شد.

احمدی‌زاده ادامه داد: متقاضیان جهت شرکت در این آزمون باید در مهلت در نظر گرفته شده و پس از مطالعه شرایط و ضوابط عمومی و اختصاصی آزمون و فراهم کردن مدارک و اطلاعات مورد نیاز ثبت‌نام، نسبت به ثبت‌نام اینترنتی در آزمون اقدام کنند.

وی با بیان اینکه طبق اعلام صورت گرفته این آزمون اسفند امسال برگزار می‌شود، گفت: زمان دقیق آزمون هنوز اعلام نشده و پس از مشخص شدن اطلاع رسانی خواهد شد.