استاندار پشت نمایندگان درآمد!

دالکی خبر: برای نخستین بار ابراهیم رضایی نماینده دشتستان در دی ماه از دخالت برخی همکارانش در انتصابات برخلاف توصیه رهبری انتقاد کرد و خیلی زود ردپای یکی از نمایندگان بوشهر در عزل و نصب ها عیان شد.

به گزارش دالکی خبر؛ در روزهای اخیر هم نماینده دفتر شورای نگهبان در استان از مطرح شدن مداخله نمایندگان در انتصابات استان گفت و نسبت به بررسی این موضوع در بررسی صلاحیت ها هشدار داد. روز گذشته هم رییس ستاد انتخاباتی رییسی در استان از دخالت نمایندگان در انتصابات گلایه کرد.

اما امروز استاندار بوشهر در اظهاراتی که به نظر می آید برای پوشش دادن ضعف خود در مواجهه با مداخله نمایندگان در انتصابات می باشد، پشت نمایندگان درآمده است.

گفته: اتهام وارده به نمایندگان مردم استان در مجلس مبنی بر دخالت در انتصابات را وارد نمی‌دانم و مسئولیت تمام انتصابات را بر عهده می‌گیرم.

احمد محمدی زاده  در آیین تجلیل از فعالان عرصه احسان و نیکوکاری که در سالن ابن سینای دانشگاه خلیج فارس برگزار شد، عنوان کرد: در انتصاب مدیران از سایر استان‌ها جلوتریم و مدیران جدید همگی دارای ویژگی‌های انقلابی و جهادی بوده و در روی کار آمدن دولت آیت الله رییسی به نحوی نقش داشتند.

او با بیان اینکه مردم نقش تاثیرگذاری در روی کارآمدن دولت انقلابی داشتند، افزود: در موضوع انتصابات استان از نمایندگان مردم در مجلس دفاع می‌کنم و اتهام وارده به ایشان مبنی بر دخالت در انتصابات را وارد نمی‌دانم و مسئولیت تمام انتصابات را بر عهده می‌گیرم.

محمدی زاده بیان کرد: نمایندگان استان در مجلس افراد شایسته‌ای هستند و هیچکدام از ایشان برای انتصاب افراد اصراری به من نکردند هر چند در این زمینه پیشنهاد دادند، اما تصمیم گیری نهایی بر عهده بنده بود و مسئولیت انتصابات را بر عهده می‌گیرم.

استاندار بوشهر گفت: برای انتصاب فرمانداران استان، شخصا تصمیم گرفتم ضمن اینکه هماهنگی با نمایندگان استان در مجلس از سفارش‌های بنده به فرمانداران بود.

او با تاکید بر اتحاد و انسجام در استان بیان کرد: این استان زخم خورده اختلافات است و نباید بیش از این اجازه دهیم اختلافات به توسعه استان لطمه بزند.