تایید تراژدی خونین پادگان نیروی دریایی سپاه در بوشهر/ جزییاتی از دستگیری قاتل ۴ سرباز

دالکی خبر: رییس روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه گفت: یک سرباز حین خدمت براساس انگیزه نامعلوم، متأسفانه چهار سرباز هم خدمتی خود را در یکی از پادگان‌های منطقه دوم دریایی سپاه با ضرب گلوله به قتل رساند.

به گزارش دالکی خبر، سرهنگ غلامحسین حسینی در گفت و گو با خبرنگاران، با اشاره به وقوع حادثه در منطقه دوم نیروی دریایی سپاه پاسداران اظهار داشت: بامداد یکشنبه اول فروردین در یکی از پادگان‌های منطقه دوم نیروی دریایی سپاه، یک سرباز حین خدمت بر اساس انگیزه نامعلوم، متأسفانه ۴ سرباز هم خدمتی خود را با ضرب گلوله کشت.

حسینی درباره نحوه دستگیری قاتل افزود: منطقه دوم دریایی سپاه با مشارکت نیرویی دیگر قاتل را در یک عملیات غافلگیرانه دستگیر  و به مرکز استان منتقل کردند.

رئیس روابط عمومی منطقه دوم نیروی دریایی سپاه بیان کرد: پرونده قضایی این قاتل برای روشن شدن ماجرا و سیر مراحل قانونی در حال رسیدگی و بررسی است.

وی در پایان ضمن ابراز همدردی با خانواده مقتولین گفت: هموطنان گرامی اخبار مرتبط به این حادثه را تنها از طریق رسانه‌های معتبر دنبال کنند و به شایعات و اخبار کذب توجه نداشته باشند.

به گزارش «فکرشهر»، همچنین یک منبع آگاه به ایرنا گفت: سربازی که سحرگاه امروز، در یک پادگان نظامی چهار نفر از سربازان هم خدمتی خود را با شلیک گلوله به قتل رسانده بود، با اقدام به موقع پلیس استان و طی یک عملیات حساب شده، در یکی از روستاهای حوالی دیلم در محاصره نیروهای انتظامی استان قرار گرفت و دستگیر شد.

این مبنع آگاه یادآورشد: این سرباز پس از حادثه، با گروگان گرفتن احدی از شهروندان، قصد عزیمت به خوزستان را داشت که با اشراف اطلاعاتی پلیس و در هنگام عبور در شهرستان دیلم، شناسایی و خودروی در اختیار وی توقیف شد.

وی اظهارداشت: همچنین فرد گروگان آزاد ولی قاتل با استفاده از تاریکی هوا به بیابان‌های اطراف متواری شد که با اقدام‌های همه جانبه پلیس استان و کنترل کردن کلیه راه‌های خروجی شهرستان دقایقی پیش در نهایت، سرباز قاتل توسط اکیپ ویژه فرماندهی انتظامی استان دستگیر شد.

به گفته وی علت دقیق حادثه و مشخص شدن انگیزه قاتل در دست بررسی است.

پیش از این گفته شده بود که سرباز قاتل اهل خوزستان است و اقدام وی به علت ندادن مرخصی به او بوده است.