در گناوه رخ داد؛/// دامادی که زن و مادر زنش را به رگبار بست + عکس

دالکی خبر: شنیده می شود بامداد امروز فردی در گناوه همسر ۱۶ ساله و مادر همسرش را با شلیک گلوله کشت.

به گزارش دالکی خبر؛ خبر می رسد متهم نیز در تیراندازی متقابل با پلیس کشته شد.

تصویری از محل حادثه

گویا در حین تعقیب و گریز پلیس، وی بدون توجه به ایست پلیس، اقدام به شلیک کرده و نهایتا در تیراندازی متقابل پلیس کشته شد.

طبق خبرهای تکمیلی، در این تیراندازی دو خواهر زن فرد قاتل نیز زخمی و به بیمارستان منتقل شده اند.

کشته شدن عامل قتل خانوادگی در درگیری با پلیس بوشهر 

فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: مردی که بر اثر اختلاف خانوادگی در شهرستان گناوه همسر و مادر همسر خود را به قتل رسانده بود، اندکی پس از وقوع قتل، در تیراندازی به سمت ماموران پلیس و تبادل آتش کشته شد.

سردار حیدر سوسنی در تشریح این خبر بیان کرد: حدود ساعت ۴۰ دقیقه  بامداد امروز در پی وقوع یک فقره قتل با اسلحه در یکی از خیابان‌های شهر گناوه، بلافاصله تیمی از کارآگاهان پلیس آگاهی و ماموران انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند که مشخص شد مردی ۲۳ ساله به علت اختلافات خانوادگی با همسر، برادر و  مادر همسر خود، آن‌ها را با یک قبضه کلت کمری مورد شلیک گلوله قرار داده است.

وی افزود: سرانجام با بررسی‌های میدانی پلیس، مرگ همسر ۱۶ ساله و مادر همسر ۵۱ ساله  قاتل که به وسیله نیرو‌های امدادی به بیمارستان منتقل شده بودند، از سوی کارشناسان اورژانس تایید شد و برادر همسرش نیز مجروح و تحت درمان است.

این مقام ارشد انتظامی استان بوشهر عنوان کرد: بلافاصله پس از وقوع این حادثه، طرح مهار در راستای دستگیری قاتل مذکور در سطح شهرستان‌های گناوه و دیلم اجرا و قاتل متواری که  قصد خروج از استان را داشت، در یک درگیری و تیراندازی به سمت ماموران انتظامی در ایستگاه بی بی حکیمه شهرستان دیلم مجروح و به علت شدت جراحات کشته شد.

سردار سوسنی یادآور شد: قاتل با همسر و خانواده او اختلافات خانوادگی داشته که در روز حادثه نیز به همین دلیل، با آن‌ها درگیر شده و  با شلیک اسلحه آنان را به قتل رسانده است.