دستگیری قاتل جوان برازجانی کمتر از ۳ ساعت

عامل قتل جوان ۱۷ ساله در برازجان دستگیر شد

دالکی انلاین : فرمانده انتظامی استان بوشهر گفت: فردی که طی نزاع و درگیری یک جوان ۱۷ ساله را با سلاح سرد به قتل رسانده بود، در زمان کمتر از سه ساعت توسط مأموران پلیس دستگیر شد.

به گزارش دالکی انلاین ، سردار حیدر سوسنی اظهار داشت: ساعت ۱۱ شب گذشته، برابر اعلام مرکز ۱۱۰ مبنی بر وقوع یک فقره درگیری منجر به جرح در پارک کوهنورد شهر برازجان و انتقال مجروح به بیمارستان، مأموران انتظامی و پلیس آگاهی برای بررسی موضوع در محل حادثه حاضر شدند.

وی عنوان داشت: طی تحقیقات میدانی مشخص شد، فردی ۱۷ ساله به علت نزاع و درگیری با سلاح سرد مجروح و برای درمان به بیمارستان منتقل شده است که به علت شدت جراحات وارده عملیات احیا نتیجه بخش نبوده و نامبرده فوت می‌کند.

فرمانده انتظامی استان بوشهر خاطرنشان کرد: مأموران پلیس آگاهی عامل قتل و چهار نفر از عوامل دخیل در نزاع و درگیری دسته جمعی را دستگیر و به مقر پلیس منتقل کردند.

وی با بیان اینکه تلاش پلیس برای دستگیری سایر عوامل مرتبط با این درگیری ادامه دارد، افزود: متهم اصلی در بازجویی اولیه پلیس به ارتکاب قتل با انگیزه اختلافات شخصی اعتراف کرد.

سردار سوسنی تاکید کرد: پنج نفر از عوامل دخیل در نزاع و درگیری دسته جمعی منجر به قتل دستگیر شده و تلاش برای دستگیری سایر افراد مرتبط با این درگیری ادامه دارد.