۶۶۱ نفر امسال در ادارات استان بوشهر استخدام می‌شوند+جزییات

دالکی خبر: سهمیه تخصیصی به استان بوشهر در ۱۳ دستگاه اجرایی توزیع خواهد شد که بیشترین سهم متعلق به اداره کل آموزش و پرورش با ۵۴۵ نفر است.

دالکی خبر : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور در سال جاری برگزار و ۶۶۱ نفر استخدام خواهند شد.

به گزارش خلیج فارس، علی درویشی گفت: نهمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور امسال در ۲ نوبت در بوشهر برگزار خواهد شد.

او می‌گوید: به دلیل تعداد بالای متقاضیان و میزان سهمیه بالا نخستین آزمون استخدامی ویژه داوطلبان وزارت آموزش و پرورش خواهد بود.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر گفت: آزمون استخدامی سایر دستگاه‌های اجرایی متعاقبا اعلام خواهد شد.

درویشی گفت: مرحله اول آزمون که تنها ویژه شرکت‌کنندگان آزمون آموزش و پرورش است در استان بوشهر همزمان با سایر استان‌های کشور در روزهای ۱۵ و ۱۶ اردیبهشت در نوبت صبح با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی در سه حوزه بوشهر، دشتی و دشتستان برگزار خواهد شد.

او مجموع داوطلبان شش‌هزار و ۳۲۷ نفر اعلام کرد که ۲هزار و ۸۱۰ نفر در بوشهر، هزار و ۷۰۷ نفر آن‌ها در دشتی و هزار و ۲۶۰ نفر در دشتستان از ساعت ۷ و ۳۰ دقیقه صبح با هم به رقابت خواهند پرداخت.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی استان بوشهر می‌گوید: از مجموع داوطلبان پنج‌هزار و ۷۷۷ در استان و مابقی در سایر استان‌ها برای ۵۴۵ سهمیه استخدامی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

درویشی گفت: براساس مطالعات دریافتی، بیش از ۹هزار و ۱۰۰ نفر برای کسب سهمیه استخدامی دستگاه‌های اجرایی استان بوشهر امسال داوطلب شده اند که به محض اعلام سازمان اداری و استخدامی کشور، آزمون آن‌ها نیز برگزار می‌شود.

او میگوید: سهمیه تخصیصی به استان بوشهر در ۱۳ دستگاه اجرایی توزیع خواهد شد که بیشترین سهم متعلق به اداره کل آموزش و پرورش با ۵۴۵ نفر است همچنین باقیمانده سهمیه‌ها به ترتیب جهاد کشاورزی ۴۸ سهمیه، منابع طبیعی ۲۲ سهمیه، بنیاد شهید و امور ایثارگران هفت سهمیه، بهزیستی ۲ سهمیه، مرکز تحقیقات پنج سهمیه، ثبت احوال هشت سهمیه، دامپزشکی شش سهمیه، هواشناسی سه سهمیه، فرودگاه یک سهمیه، اقتصاد و دارایی پنج سهمیه، تعاون کار و رفاه اجتماعی یک سهمیه، و شرکت شهرک‌های کشاورزی یک سهمیه است.

در این زمینه

جزییات آزمون استخدامی متمرکز دستگاههای دولتی در بوسهر