۱۵۰۰ شغل پارس جنوبی سهم کرمانشاه شد!

۱۵۰۰ شغل در پارس جنوبی به کرمانشاه اختصاص یافت

دالکی خبر: در ضعف مهارت های آموزشی برای جوانان استان بوشهر، یکی از استان های غرب کشور مدعی اختصاص سهمی برای اشتغال کارجویان خود در عسلویه شد.

به گزارش دالکی خبر؛ عزیز نوری، مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه با اشاره فراخوان جذب نیرو از سراسر کشور در  پروژه‌های پارس جنوبی (عسلویه)، اظهار کرد: با توجه به اهمیت موضوع اشتغال در استان رایزنی‌های با مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان بوشهر در راستاس اختصاص سهم ویژه‌ای از اشتغال‌های پارس جنوبی به استان کرمانشاه صورت گرفته است.

وی در گفت‌وگو با فارس ادامه داد: به همین منظور موضوع اشتغال کرمانشاه در اولویت اول قرار گرفت و هزار و ۵۰۰ نفر را به شرط داشتن متقاضی به استان کرمانشاه اختصاص یافته است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه‌ای استان کرمانشاه با اشاره به فعالیت ۱۸ مرکز آموزشی فعال در ۳۰۰ رشته آموزشی در این استان، تصریح کرد: برنامه‌ریزی‌های لازم برای استخدام این تعداد نیروی کار در استان انجام شده؛ فرم‌هایی تهیه و به سطح مراکز استان ارسال کردیم تا سریعا آمار و ارقام را به بوشهر اعلام کنیم.

وی گفت: رشته‌های انواع رشته‌های جوشکاری، آرماتور بند، قالب‌بند، مونتاژکار و کمک مونتاژکار، داربست‌بند، برق و ابزار دقیق، لوله‌کشی، لوله‌کشی صنعتی، برق صنعتی، عایق‌کاری ساختمان، سنگ‌زن، تک‌زن و فیتر حرفه‌های مورد نیاز در پروژه‌های پارس جنوبی است.