بلاخره ساعت کار بوشهر مشابه کشور شد!

دالکی خبر: سرانجام پس از گذشت چنیدن روز از بخشنامه سازمان اداری و استخدامی درباره کاهش ساعت کار، این موضوع در استان بوشهر هم ابلاغ شد.

به گزارش دالکی خبر؛ براساس ابلاغیه ای که به امضای اصغر جعفری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر رسیده، اعلام شد: «ساعت کار ادارات استان از روز شنبه  ۱۰ تیر تا ۱۵ شهریور ماه از ساعت ۶ تا ۱۳ خواهد بود. مابقی ساعت کار کارمندان در استان بوشهر باید به صورت دور کاری و لحاظ تمهیدات لازم جبران شود.»

این چهارمین تغییر ساعت کار اداری از ابتدای سال می باشد.

در نخستین تصمیم، از هفته دوم فروردین به دلیل ایام ماه رمضان، ساعت کار ادارات به ۸ تا ۱۵:۳۵ تغییر یافت. (قبل از آن ۷ صبح بود.)

سپس از ۱۶ خرداد به دلیل ناترازی تولید برق، ساعت کار ادارات به ۶ تا ۱۳ تغییر یافت.

اما به فاصله دو هفته (۲۵خرداد)، استانداری بوشهر ساعت پایان کار ادارات بوشهر را به ۱۴:۴۸ دقیقه افزایش داد که با انتقادات و واکنش های زیادی از سوی کارمندان مواجه شد.

امروز پنجشنبه و پس از گذشت چند روز از بخشنامه سازمان اداری و استخدامی کشور به استناد تصمیم سران قوا برای برگشت ساعت کار به ۱۳، استانداری هم ساعت جدید کار را ابلاغ کرد.

البته کارمندان درباره شروع ساعت کار از ۶ صبح هم گلایه مند هستند، اما اوضاع به شکلی شده که به پایان کار در ساعت ۱۳ هم راضی شده اند!