فرار استقلال از تله جم + تصاویر

دالکی خبر: شاگردان ساپینتو روز سختی را در جم تجربه کرده و سرانجام در وقت‌های اضافی توسط سعید مهری به گل رسیدند و راهی دور بعد جام حذفی شدند.

1868542

به گزارش دالکی خبر؛ در چارچوب مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی، تیم فوتبال استقلال تهران در خانه پارس جنوبی جم به مصاف این تیم رفت که در طول نود دقیقه بدون گل بود، در نهایت با گل سعید مهری در ابتدای نیمه اول وقت‌های اضافی (دقیقه ۹۷)، شاگردان ساپینتو برابر میزبان به برتری رسیدند و راهی مرحله نیمه‌نهایی شدند.

نیمه اول بازی با نمایش پایاپای شاگردان روانخواه آغاز شد، اما در ادامه آبی‌ها روی بازی تسلط پیدا کردند. هر چند این مالکیت شاگردان ساپینتو با خلق موقعیت ویژه‌ای همراه نبود تا اینکه روی یک اشتباه، با خطای پنالتی روی مهری، آبی‌ها صاحب بهترین موقعیت گلزنی خود شدند.

1868609

اما محبی از این فرصت استفاده نکرد تا در نهایت نیمه اول بازی با نتیجه مساوی به اتمام برسد.

نیمه دوم مسابقه با سه تعویض همزمان ساپینتو آغاز شد و به نسبت نیمه اول موقعیت‌های گل بیشتری برای آبی‌ها در بر داشت، اما مهاجمان استقلال با از دست‌دادن همه فرصت‌ها، در گلزنی ناکام ماندند تا بازی با نتیجه تساوی بدون گل در اوقات معمولی به پایان رسید و کار در وقت اضافه دنبال شود.

در وقت اضافی اول، سعید مهری، هافبک میانی آبی‌ها، که دل نیمه اول بازی هم برای تیمش پنالتی گرفته بود، با یک ضربه غافلگیرکننده از زاویه بسته دروازه سینکی را باز کرد تا استقلال با یک گل از حریف پیش بیفتد.

1868541

پس از این گل، استقلالی‌ها چند فرصت ایده‌آل دیگر را هم به دست آوردند اما موفق به افزایش اختلاف نشدند تا در نهایت با همین یک گل بازی را ببرند و راهی نیمه‌نهایی شوند.