پیام مهم قایدی به قلعه نویی؛

اگر میتونی منو ببین!

امیر اسدی مهدی قایدی این روزها تمام تلاش خود را انجام می‌دهد تا شاید بتواند نظر امیر قلعه‌نویی را برای دعوت به تیم ملی و حضور در جام ملت‌های آسیا جلب کند.

 

از زمان حضور قلعه نویی، تنها در یک اردو و برای جام کافا از قائدی دعوت شد که آنجا هم چندان به او بازی نرسید. پس از آن نیز خبری از وی در تیم ملی نشده و حتی درخشش‌های جسته و گریخته قائدی هم تغییری در وضعیت این بازیکن ایجاد نکرده است.

کار چنان است که برخی عقیده دارند قائدی قطعا حضور در مسابقات قطر را از دست خواهد داد و پس از جام‌جهانی، باید با جام ملت‌ها هم وداع کند اما آمار و عملکرد مهدی رفته‌رفته طوری می‌شود که نادیده گرفتن او برای قلعه‌نویی هزینه بیشتری خواهد داشت.

با دبلی که قائدی عصر جمعه انجام داد، او حالا با ۶ گل زده دومین گلزن برتر و یکی از مؤثرترین بازیکنان لیگ امارات است و تلاش می‌کند تا کفش طلا را به ویترین فردی خود اضافه کند.

شاید اگر فرهاد مجیدی به قایدی اطمینان می‌کرد و مأموریت نواختن پنالتی‌ها را به او می‌داد، الان قایدی همراه با کوجو لابا، ستاره اهل توگوی العین به صورت مشترک آقای گل لیگ امارات می‌شد.درصورتی که این روند از سوی مهدی ادامه بیابد، حتما انتقادها از دعوت احتمالی این بازیکن به تیم ملی بیش از پیش خواهد شد، مخصوصا که برخی بازیکنان فرا خوانده شده از سوی امیر قلعه‌نویی، در قیاس با قائدی واقعا فرم خوبی ندارند. از آن جمله می‌توان به کریم انصاری‌فرد اشاره کرد که در ۳۴سالگی در لیگ سطح پایین قبرس هم آمار چندان خوبی نداشته و به شکلی عجیب به دو اردوی اخیر تیم ملی دعوت شده است. 

آیا واقعا کریم در شرایط امروزش برای دعوت به تیم ملی سزاوارتر از قائدی به‌نظر می‌رسد؟ هر چه هست، به‌ تدریج چشم‌پوشی‌کردن از قائدی برای قلعه نویی غیرممکن خواهد بود.

درخشش قایدی پیامی برای قلعه‌نویی است با این مضمون که مرا هم ببین و برای جام ملت‌ها روی من حساب کن. اتفاقی که با توجه به ترافیک در خط حمله تیم ملی باید دید رخ می‌دهد یا نه؟